Jak i dlaczego działają kamienie szlachetne

Witaj

Kamienie szlachetne to cudowne podarunki naszej ziemi. Są one wielką pomocą w naszym rozwoju duchowym i umysłowym, a także mogą na nas oddziaływać leczniczo i harmonizująco.

Kochajmy je i przyjmujmy z wdzięcznością.

Kamienie mają wielką moc. Dobrym i uczciwym ludziom przynoszą szczęście, natomiast złym, przewrotnym,  zabierają szczęście.

A dlaczego tak się dzieje , kiedyś Wam o tym napiszę…

My ludzie intuicyjnie  przeczuwamy to, że kamienie mają swoje tajemnicze działanie. Najlepiej ich cudowną moc  znali  Indianie, także Chińczycy, Persowie. Także  świątynie i kościoły dekorowane  kamieniami szlachetnymi dawały pokój i ukojenie ludziom , którzy tam zachodzili.

Terapia kamieniami szlachetnymi stała się uznaną metodą leczenia  a także jako pomoc przy medytacji i do harmonizowania duszy i umysłu.

Kamienie szlachetne harmonizują, oczyszczają, ożywiają różne obszary naszej istoty i wspierają organiczne siły samouzdrawiania.

Kiedy kładziemy kamienie bezpośrednio na chore części ciała, mogą one przekazywać swe wibracje na dotknięte chorobą części ciała i oddziaływać na blokady energetyczne, które są najczęściej właściwą przyczyną rozmaitych  symptomów chorobowych . W tym kryje się jedna z tajemnic działania kamieni szlachetnych.

 

Autor: Maria Bereziak

Witaj, Miło Cię tutaj widzieć! Oto moja wizytówka. Jestem z zawodu zielarzem- fitoterapeutą. Mój kod zawodu- 323012 oraz naturopatą- kod zawodu 323009. Stosuję niekonwencjonalne metody terapii i leczenia w tym ziołolecznictwo. Ukończyłam kursy I i II stopnia z Towaroznawstwa Ziołowego i Ziołolecznictwa w 1991 roku w Poznaniu w Instytucie Roślin Zielarskich i Przetworów Zielarskich. Prowadziłam 25 lat zielarnię w Warszawie. Obecnie jestem na emeryturze, nadal prowadzę gabinet medycyny naturalnej. W połączeniu z praktykami klasycznej medycyny układam indywidualny program terapii dla każdej osoby. Potrzebujesz mojej porady zdrowotnej- serdecznie zapraszam do kontaktu, obecnie tylko internetowo!- pisz: tilikum52@onet.eu

4 comments

  1. Reiki jest też formą przekazywania energii , niestety przez kościół katolicki zabronioną terapią W ogóle medycyna ludowa uważana jest za przesąd, nie ma poparcia autorytetów medycyny konwencjonalnej. Ale ludzie od wieków stosują różne terapie , aby sobie pomóc. . w Reiki głównie dotyk i ucisk mistrza na odpowiednie czakry ma znaczenie natomiast w litoterapii to „praca’ z właściwym minerałem szlachetnym pobudza naszą energię.Czy te dwie formy przekazywania energii maja coś wspólnego , myślę ,że tak. Ale dobrze , żeby wypowiedział się w tej kwestii Mistrz Reiki. Pozdrawiam,Marysia.

   Polubienie

   1. Foxiii,bedę pisać o tym w następnych postach, narazie dla zachęty troche o kamieniach napisałam..Wiesz możesz sobie kupic za parę złotych pojedyńczy mały kamień, tylko najlepiej jakbyś swoją ręką ,go wybrała Kamienie można dostać na różnych targach: medycyny,targach kamieni szlachetnych,ostatecznie poszukaj w internecie, ale uważaj ,żeby nie był pęknięty , albo chropowaty.Buziaki, Maria

    Polubienie

Dodaj komentarz

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: