Kamienie w znaku Raka

Witaj,

Dzisiaj o kamieniach szlachetnych w znaku Raka .Jaspis wzmacnia wytrwałość i poczucie rzeczywistości ludzi urodzonych  w tym znaku., sprzyja także gotowości otaczania kogoś troskliwą opieką.

Awenturyn- uspokaja emocjonalne wzburzenia, na które Rak dzięki szczególnej wrażliwości jest często narażony,pogłębia jego uczuciowe więzi z dzialaniem sil. natury. i pozwala z nich czerpać spokój i siłę.

Koral daje Rakowi większą stabilność, poczucie wytrwałości i bezpieczeństwa.

Jadeit działa równoważąco  i harmonizująco  na uczucia urodzonych w znaku Raka, Z większym spokojem i wrażliwością mogą zwrócić się ku urokom stworzenia i wchłaniać je głęboko do siebie.,

Karneol- przyporządkowany Rakowi także w tradycji indiańskiej, pomaga mu pozbyć się przeszłości, otworzyć się dla wszystkich nowych chwil i ufnie płynąć z życiem Nadaje jego uczuciom trwałości nie krępując go zbyt silnie.

Biały chalcedon- sprzyja czystości serca Raków, tak, że mogą stać się kanałem czułych i troskliwych sił „kosmicznej matki”.

Kamień Księżycowy harminizuje życie uczuciowe Raka, zgłębia jego intuicję i pomaga w zrozumieniu przeslania snów.

Szmaragd- regeneruje i odmładza Raka, ofiarowuje bezinteresowną miłość, która przekazywana wszelkim stworzeniom potęguje ich rozwój.

Perła – daje poczucie bezpieczeństwa, pozwalające mu  nie odrzucać bolesnych doświadczeń , lecz wlączać je we własną osobowość jako element sprzyjający rozwojowi.

Pozdrawiam,Marysia

2 responses to “Kamienie w znaku Raka

  1. Świetne! Dziękuję Marysiu w imieniu swoim i wszystkich Raków! 🙂

    Polubienie

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.