Kamienie szlachetne w znaku Byka

Witaj,BYK

Agat – daje Bykowi wiarę w samego siebie.

Pod opiekuńczym wpływem agatu Byk może rozwinąć swe siły dla dokonań wymagających wytrwałości, cierpliwości i poczucia rzeczywistości.

Awenturyn- pozwala Bykowi czerpać z przyrody spokój i siłę.

Agat mszysty- daje mu równowagę, dużą witalność i przekazuje uczucie bezpieczeństwa w silnej łączności z przyrodą.

Brunatnoczerwony koral- wzmacnia u Byka poczucie pewnego gruntu pod nogami.

Malachit- pokazuje Bykowi , że żywy rozwój jest możliwy poprzez zmiany, uświadamia mu, że dawanie i branie uzupełniają się nawzajem, jak światło i cień, dodaje mu odwagi, by pozbyć się ograniczających struktur i przede wszystkim , żeby cieszył się różnorodnością życia.

Kamień ten pogłębia też jego miłość i zrozumienie dla siebie i innych.

Kwarc różowy – koresponduje z delikatnym uczuciem miłości, które skrywa się w duszy Byka i wyciąga ją na powierzchnię, leczy rany jego serca i pomaga  mu otworzyć się szczerze na drugiego człowieka bez obawy przed poniesieniem strat.

Pogłębia jego radość życia i pozwala odkryć piękno w przyrodzie jak i w naturze innych ludzi, ożywia też jego twórczą siłę.

Chryzokola – daje jego sercu wdzięczność, miłość i spokój.

Szafir jest ogromnym przyjacielem i towarzyszy  mu w drodze do najwyższej realizacji.

Szmaragd- udostępnia Bykowi głębokie tajemnice życia i może go doprowadzić do pełnego spełnienia, otwiera jego umysł i duszę dla sił, rozwoju i odnowy na wszystkich płaszczyznach bytu.

Pomaga odnalezć w życia własne zadania i realizować je w harmonii z tymi siłami, Pogłębia miłość jego serca, aż obejmie wszystko i spontanicznie wesprze swą siłą wzrost i rozwój całego życia. 

Pozdrawiam,Marysia

Autor: Maria Bereziak

Witaj, Miło Cię tutaj widzieć! Oto moja wizytówka. Jestem z zawodu zielarzem- fitoterapeutą. Mój kod zawodu- 323012 oraz naturopatą- kod zawodu 323009. Stosuję niekonwencjonalne metody terapii i leczenia w tym ziołolecznictwo. Ukończyłam kursy I i II stopnia z Towaroznawstwa Ziołowego i Ziołolecznictwa w 1991 roku w Poznaniu w Instytucie Roślin Zielarskich i Przetworów Zielarskich. Prowadziłam 25 lat zielarnię w Warszawie. Obecnie jestem na emeryturze, nadal prowadzę gabinet medycyny naturalnej. W połączeniu z praktykami klasycznej medycyny układam indywidualny program terapii dla każdej osoby. Potrzebujesz mojej porady zdrowotnej- serdecznie zapraszam do kontaktu, obecnie tylko internetowo!- pisz: tilikum52@onet.eu

2 comments

Dodaj komentarz

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: