Kamienie szlachetne w znaku Koziorożca

Witaj,kryształ

Jaspis sprzyja poczuciu cierpliwości ,  rzeczywistości i stałości koziorożca 

Podczas wspinaczki w górę , przypomina mu stale o gruncie pod nogami, sprzyja więc jego skromności i pomaga mu wypełniać  zadania dla dobra ogółu.

Kamień księżycowy jest ważnym kamieniem uzupełniającym dla niego.

Przeciwdziała zatwardziałości, pomaga mu akceptować swe uczucia.

Kamień ten sprzyja zaufaniu koziorożca dla mądrości swego serca.

Pomaga mu kształtować łatwiejsze w realizacji stosunki międzyludzkie.

Czarna perła- udostępnia koziorożcowi piękno i głęboki blask jego najgłębszej natury.

Pozwala zrozumieć, że doskonałość można osiągnąć wtedy , gdy koziorożec wyjdzie naprzeciw sobie i innym ludziom jak i wydarzeniom życia ze zrozumieniem.

Zielony i czarny turmalin – sprzyjają ukierunkowaniu koziorożca i otwierają go dla duchowych energii.

Z ich pomocą może rozwiązać trudności w swym życiu wewnętrznym i zewnętrznym stojące na przeszkodzie w realizacji jego najwyższych celów.

Zielony turmalin dopomaga mu w osiągnięciu dobrobytu i dobrego samopoczucia, podczas gdy czarny turmalin pozwala zrozumieć i wypełnić obowiązek służenia światu.

Kwarc dymny uwalnia skostniałe struktury i pomaga ich się pozbyć.

Kryształ górski przyporządkowany koziorożcowi także według tradycji indiańskiej pozwala jego naturze osiągnąć najwyższą przejrzystość.Sprzyja medytacji i pomaga jemu samemu stać się przejrzystym kryształem, który odbiera i przekazuje dalej uniwersalne siły światła .

Przy tym uwalnia wszystko co ciemne i prowadzi go do zrozumienia jedności z boską praprzyczyną życia

Diament wspiera zdolności koziorożca do koncentrowania się na najważniejszym, pomaga mu bez błądzenia iść swą drogą ku wyżynom życia, pozostawiać za sobą wszystko co nie jest jasne i czyste oraz samemu przetwarzać w sobie nierozwiązane struktury emocjonalne.

Może , gdy jest na to gotów, doprowadzić do najwyższej doskonałości, by mógł znalezć się w wewnętrznej jedności z boskim światłem poznać bogactwo i pełnię życia i służyć krzewieniu tej wiedzy.

Pozdrawiam,Marysia

 

Autor: Maria Bereziak

Witaj, Miło Cię tutaj widzieć! Oto moja wizytówka. Jestem z zawodu zielarzem- fitoterapeutą. Mój kod zawodu- 323012 oraz naturopatą- kod zawodu 323009. Stosuję niekonwencjonalne metody terapii i leczenia w tym ziołolecznictwo. Ukończyłam kursy I i II stopnia z Towaroznawstwa Ziołowego i Ziołolecznictwa w 1991 roku w Poznaniu w Instytucie Roślin Zielarskich i Przetworów Zielarskich. Prowadziłam 25 lat zielarnię w Warszawie. Obecnie jestem na emeryturze, nadal prowadzę gabinet medycyny naturalnej. W połączeniu z praktykami klasycznej medycyny układam indywidualny program terapii dla każdej osoby. Potrzebujesz mojej porady zdrowotnej- serdecznie zapraszam do kontaktu, obecnie tylko internetowo!- pisz: tilikum52@onet.eu

Dodaj komentarz

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: