Kamienie szlachetne w znaku Skorpiona

Witaj,MALACHIIT

Kamienie szlachetne  dla ludzi urodzonych w znaku Skorpiona.Hematyt – daje Skorpionowi większe opanowanie i spokój  i udostępnia jego potencjał sił regeneracyjnych w okresach kryzysowych, wzmacnia odwagę, niezbędną do przejścia przez trudności.

Malachit przypisany Skorpionowi także w tradycji indiańskiej stymuluje jego siły przemiany i odnowy.

Pomaga mu również zająć się słabymi stronami  a także usunąć utrwalone przyzwyczajenia.

Malachit – uczy go wyrozumiałości wobec samego siebie i innych.

Daje zdolność odczuwania glębokiej radości życia.

Agat – potęguje jego zdolność rozpoznawania ukrytych duchowych emocji.

Granat- potęguje jego odwagę, wytrwałość i siłę.

Pozwala też użyć świadomie energii seksualnej i zgłębić jego seksualne doznania, tak, że mogą się stać środkiem prowadzącym do przemiany i odnowy.

Ametyst – pozwala Skorpionowi zrozumieć,  że dopiero przez zaufanie i poświęcenie otwierają się przed nim głębsze prawdy duchowe i możliwe się staje przeżycie jedności z ukochanym człowiekiem i życiem.

Zgłębia jego intuicję, spojrzenie do wnętrza i pozwala rozwinąć bezinteresowność w myśleniu i działaniu. Czerwony turmalin – wyprowadza Skorpiona z utrwalonych emocjonalnych przyzwyczajeń. Pomaga pozbyć się tego co utrudnia mu rozwój i otworzyć się na duchowe energie.

Czarny turmalin- uwalnia i wyprowadza na zewnątrz negatywne energie

Rubin- pomaga przetwarzać jego silne emocjonalne popędy w bezwarunkową obejmującą wszystko miłość i kierować swe energie na realizację duchowych celów. Uszlachetnia jego seksualne żądze , godzi je z miłością serca i pozwala poprzez seksualne zespolenie dojść do przeżycia z Kosmosem.

Pozdrawiam, Marysia

 

Autor: Maria Bereziak

Witaj, Miło Cię tutaj widzieć! Oto moja wizytówka. Jestem z zawodu zielarzem- fitoterapeutą. Mój kod zawodu- 323012 oraz naturopatą- kod zawodu 323009. Stosuję niekonwencjonalne metody terapii i leczenia w tym ziołolecznictwo. Ukończyłam kursy I i II stopnia z Towaroznawstwa Ziołowego i Ziołolecznictwa w 1991 roku w Poznaniu w Instytucie Roślin Zielarskich i Przetworów Zielarskich. Prowadziłam 25 lat zielarnię w Warszawie. Obecnie jestem na emeryturze, nadal prowadzę gabinet medycyny naturalnej. W połączeniu z praktykami klasycznej medycyny układam indywidualny program terapii dla każdej osoby. Potrzebujesz mojej porady zdrowotnej- serdecznie zapraszam do kontaktu, obecnie tylko internetowo!- pisz: tilikum52@onet.eu

2 comments

Dodaj komentarz

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: