Przyjaciel starzejących się mózgów.

milorząb liścieWitaj,

Jak myślicie ,w jakim wieku pogarsza się pamięć?

A  więc u niektórych już po trzydziestce, u innych dopiero po przekroczeniu czterdziestu , pięćdziesięciu, sześćdziesięciu, a nawet siedemdziesięciu lat życia.U jednych pamięć osiągnąwszy jakiś poziom, nie pogarsza się praktycznie dalej, u innych utrata pamięci następuje bardzo szybko. Niektórzy  naukowcy medyczni ostrzegają , aby interweniować natychmiast po zauważeniu pierwszych objawów utraty pamięci , zamiast czekać  aż stan się pogorszy, albo co gorsza , dojdzie do otępienia  lub choroby Alzheimera. 

Duża część  uszkodzeń mózgu w starszym wieku powodowana jest działaniem wolnych rodników i niewystarczającą ilością przeciwutleniaczy.

Potężnym przeciwutleniaczem jest miłorząb lekarski, co  jakiś czas piszę o nim na blogu. Miłorząb jest przyjacielem starzejących się mózgów . Na łamach wielu czasopism naukowych i lekarskich  lek ten zyskał taką renomę , że wielu  ludzi ze świata nauki i medycyny  zażywa miłorząb . jest to racjonalne  i niedrogie zabezpieczanie się przed pogorszeniem pamięci.

W ciągu ok.30 lat  ukazało się ponad 500 prac na  temat działania  i właściwości farmakologicznych miłorzębu.

Przeprowadzono ponad setkę  skrupulatnie  kontrolowanych badań  klinicznych. Wyniki tych badań przeprowadzonych głównie w Europie łsą zgodne co do tego, że miłorząb działa skutecznie w  związanym z wiekiem pogorszeniu pamięci i zdolności do koncentracji, zwiększonym roztargnieniu, dezorientacji, zawrotach glowy, chorobie Alzheimera.

A także przy szumie w uszach.

Miłorząb lekarski został uznany przez  rząd niemiecki za lek w powyższych  dolegliwościach,

Używaj standardowej dawki miłorzębu: 120  miligramów dziennie.

Autor: Maria Bereziak

Witaj, Miło Cię tutaj widzieć! Oto moja wizytówka. Jestem z zawodu zielarzem- fitoterapeutą. Mój kod zawodu- 323012 oraz naturopatą- kod zawodu 323009. Stosuję niekonwencjonalne metody terapii i leczenia w tym ziołolecznictwo. Ukończyłam kursy I i II stopnia z Towaroznawstwa Ziołowego i Ziołolecznictwa w 1991 roku w Poznaniu w Instytucie Roślin Zielarskich i Przetworów Zielarskich. Prowadziłam 25 lat zielarnię w Warszawie. Obecnie jestem na emeryturze, nadal prowadzę gabinet medycyny naturalnej. W połączeniu z praktykami klasycznej medycyny układam indywidualny program terapii dla każdej osoby. Potrzebujesz mojej porady zdrowotnej- serdecznie zapraszam do kontaktu, obecnie tylko internetowo!- pisz: tilikum52@onet.eu

1 komentarz

Dodaj komentarz

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: