Ginekologiczny masaż medytacyjny

Witaj,nogi

W celu odmłodzenia kobiecego organizmu możemy zastosować specjalny ginekologiczny masaż medytacyjny./ różne sposoby przywrócenia regulacyjnego wpływu pole energetycznego na ciało fizyczne /.Medytacyjny  masaż ginekologiczny jest niezwykle efektywny.

Dzięki niemu można wyleczyć choroby ginekologiczne jak cysty, mięśniaki. Zwiększa się także seksualność kobiety, powraca równowaga duchowa.

Powstaje całościowy efekt ozdrowieńczy- znika żylakowe rozszerzenie żył, poprawia się wzrok, słuch, zachodzi ogólne odmłodzenie organizmu, poprawia się kształt piersi, normuje się waga ciała i cykl menstruacyjny.

AUTOMASAŻ WPŁYWA NIE TYLKO NA MACICĘ, ALE I NA CAŁY ORGANIZM, SZCZEGÓLNIE NA NARZĄDY MIEDNICY MAŁEJ- PĘCHERZ MOCZOWY,  JELITO GRUBE,  JELITO PROSTE, NACZYNIA KRWIONOŚNE- A SĄ ONE SZCZEGÓLNIE LICZNE I SILNE; SPLOTY NERWOWE, REGULUJĄCE PRACĘ TYCH WSZYSTKICH NARZĄDÓW.

Bez przesady możemy powiedzieć, że trudno jest przecenić dobroczynny wpływ automasażu.

Kobiety leczące się zwykłymi metodami / masaż , nagrzewania fizykoterapeutyczne / porównując  dwie metody stwierdzają , że przy stosowaniu automasażu, odczucie ciepła utrzymuje się  o wiele dłużej / 5-6-7 a nawet 8 godzin; /40- 60 minut maksymalnie po masażu zwykłym/ , i odbierane jest jako bardzo przyjemne, nagrzewające cały dół brzucha  i obszar lędzwiowy, relaksujące i wywołujące chęć bliskości, czego wcześniej nie zauważały.

* Cykl menstruacyjny powraca zawsze wtedy, gdy uda  sie znalezć przyczynę , ktora go zakłóciła, szczególnie przy zbliżającym sie klimakterium.

* Zmniejsza się znacznie lub znika całkowicie bolesność przy miesiączkach,

* Powraca seksualność,. niezależnie od wieku i życia intymnego, nawet jeśli kobieta jest samotna i dawno nie korzystała z życia płciowego / zastosowanie masażu bezpośrednio przed bliskością zwiększa miłe doznania u kobiety  i jej partnera lub męża/

* Zwiększa się szacunek do siebie, samoocena, poprawia sie sie pogląd na wiele problemów, wzajemnych stosunków płci w ogóle oraz stosunek do mężczyzn w szczególności.

Nierzadko same kobiety przyznają się , ze ich mężowie zauważają zmiany, jakie w nich zaszły i bliskosć staje się  o wiele przyjemniesza i bardziej pożądana.

Medytacyjny masaż polega na wywołaniu ciepła, kłucia i zimna w okolicy macicy.

Najlepiej jest wykonać go w łóżku, zgiąwszy nieco nogi w kolanach.

Oddalmy wszystkie myśli prócz jednej.

„Jestem piękna, młoda, pociągająca , niepowtarzalna, wierzę w siebie, w swój kobiecy urok. Czeka mnie miły trening, wierzę , że po nim będę  sie czuła jeszcze bardziej pociągająca, mężczyzni jeszcze bardziej będą na mnie zwracać uwagę.”

Stwórzmy w sobie erotyczny nastrój- wspominajmy, fatazjujmy, wyobrażajmy sobie wszystko, co może nas przyjemnie pobudzić i stworzyć potrzebny stan. Powinniśmy wykonywać tę technikę z zamkniętymi oczami.

Powinniśmy wprowadzić się w tak przyjemny stan, jaki zdarza się przy zbliżeniu płciowym, aby wywołać skurcze macicy. Macica zawsze kurczy się automatycznie.

Kiedy kobieta przeżywa stan orgazmu macica skraca się około 8-12 razy.W czasie medytacyjnego masażu ginekologicznego macica także kurczy się , ale setki razy.

Leżąc  w wygodnej pozycji, wyobrażajmy sobie i odczuwajmy ciepło w okolicy pęcherza moczowego / macica jest położona za pęcherzem moczowym/ oraz w obszarze lędzwi / znajduje się tam sporo ośrodków nerwowych, odpowiadających za stan macicy i innych narządów miednicy małej/- w ciągu około 30  sekund starajmy się odczuć to ciepło wyrazniej jako bardzo przyjemne i miłe- starajmy się utrzymać to uczucie do 50- 60 sekund, nasilmy je, wyobrażając sobie wyrazniej, zintensyfikujmy je tak, jak to tylko możliwe. Następnie bez odpoczywania dodajmy odczucie kłucia i starajmy się  odczuwać  je jeszcze wyrazniej jako bardzo miły stan.

Nie zapominajmy także  o odpowiednich emocjach, erotycznych wspomnieniach,  fantazjach, wyobrażeniach, które są dla nas przyjemne i pomagają nam  utrzymać  odczuwanie ciepła i kłucia i stan konieczny dla ćwiczeń w ciągu 30- 60 sekund.

Potem nastapi moment, gdy możemy poczuć miłe zdrętwienie w okolicy pęcherza moczowego, jak gdyby ledwo uchwytne drżenie.

Jest to ten moment , gdy zaczynają sie samorzutnie  skurcze macicy.

W tym momencie możemy sobie trochę pomóc jak gdyby ” uruchomić ” macicę , skracając mięśnie tłoczni brzusznej / 3, 6, skurczów nie więcej /

Wykonujmy to ćwiczenie aż do pojawienia się uczucia przyjemnego znużenia, nie więcej niż 500 skurczów na dzień, nie więcej niż raz na dobę w ciągu dwóch pierwszych tygodni.

Następnie wykonujemy je nie częściej niż 3 razy na tydzień, do zupełnego wyleczenia, dalej zależnie od potrzeby, lecz zawsze  do momentu lekkiego znużenia i nie więcej niż 500 skurczów na jeden raz.

Pamiętajmy: około połowę skurczów wykonujemy przy odczuwaniu ciepła i tyle samo / bez przerwy /, przy  odczuwaniu zimna, kończymy zawsze na odczuwaniu chłodu. Po przerwie zawsze wywołujemy odczucie chłodu bez skurczów w okolicy pęcherza moczowego.

Wiele kobiet chce mieć piękne piersi także w starszym wieku.

Aby tak było, powinniśmy stosować sie do powyższych zaleceń.

 

Autor: Maria Bereziak

Witaj, Miło Cię tutaj widzieć! Oto moja wizytówka. Jestem z zawodu zielarzem- fitoterapeutą. Mój kod zawodu- 323012 oraz naturopatą- kod zawodu 323009. Stosuję niekonwencjonalne metody terapii i leczenia w tym ziołolecznictwo. Ukończyłam kursy I i II stopnia z Towaroznawstwa Ziołowego i Ziołolecznictwa w 1991 roku w Poznaniu w Instytucie Roślin Zielarskich i Przetworów Zielarskich. Prowadziłam 25 lat zielarnię w Warszawie. Obecnie jestem na emeryturze, nadal prowadzę gabinet medycyny naturalnej. W połączeniu z praktykami klasycznej medycyny układam indywidualny program terapii dla każdej osoby. Potrzebujesz mojej porady zdrowotnej- serdecznie zapraszam do kontaktu, obecnie tylko internetowo!- pisz: tilikum52@onet.eu

2 comments

 1. I have been surfing online more than 3 hours today, yet I never found any interesting article like yours. It is pretty worth enough for me. In my view, if all webmasters and bloggers made good content as you did, the internet will be much more useful than ever before. adbdddeedkfg

  Polubienie

 2. According to their website, Evolv – Health, LLC is a direct sales
  company developed by a team of scientists in conjunction with seasoned entrepreneurs, marketers and direct sellers.
  Traditional Chinese medicine also believes that our humankind emotion has a close relation with the health
  of lung. When we speak about Evolv leadership, the folks that manage the company seem to be people of integrity.

  Polubienie

Dodaj komentarz

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: