PROSTO Z ŻYCIA

DZIEWCZYNAWitaj,

Agnieszka  otrzymała skierowanie na badanie gęstości kości wydane przez ginekologa, którego zaniepokoiła niska masa ciała pacjentki.

Agnieszka zapalona miłośniczka biegów maratońskich- była szczupła, doskonale umięśniona i wyglądała na okaz zdrowia.Młoda dziewczyna  miała jednak obsesję na punkcie odchudzania, stwierdzono u niej brak miesiączki.

Obydwie okoliczności stanowią poważny czynnik rozwoju osteopenii i złamań patologicznych. Agnieszka usłyszała poraz pierwszy o zmniejszeniu masy kostnej podczas rozmowy z rodziną, tuż po nagłym zgonie babci, ktora zmarła wskutek komplikacji po złamaniu kości biodrowej.

Kiedy rozpoznano u Agnieszki osteopenię, powiedziała : Sądziłam , że zrzeszotnienie kości przytrafia się tylko staruszkom, że  nie dotyczy aktywnych kobiet kobiet w moim wieku

Autor: Maria Bereziak

Witaj, Miło Cię tutaj widzieć! Oto moja wizytówka. Jestem z zawodu zielarzem- fitoterapeutą. Mój kod zawodu- 323012 oraz naturopatą- kod zawodu 323009. Stosuję niekonwencjonalne metody terapii i leczenia w tym ziołolecznictwo. Ukończyłam kursy I i II stopnia z Towaroznawstwa Ziołowego i Ziołolecznictwa w 1991 roku w Poznaniu w Instytucie Roślin Zielarskich i Przetworów Zielarskich. Prowadziłam 25 lat zielarnię w Warszawie. Obecnie jestem na emeryturze, nadal prowadzę gabinet medycyny naturalnej. W połączeniu z praktykami klasycznej medycyny układam indywidualny program terapii dla każdej osoby. Potrzebujesz mojej porady zdrowotnej- serdecznie zapraszam do kontaktu, obecnie tylko internetowo!- pisz: tilikum52@onet.eu

Dodaj komentarz

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: