Potęga koncentracji w uzdrawianiu

dwie ręce

 

 

 

 

Witaj,

Zanim zabierzemy się za uzdrawianie innych musimy rozwinąć w sobie potęgę koncentracji. Koncentracja uzdrowiciela musi być rozwinięta do tego stopnia, aby mógł on wizualizować pożądane obiekty nie  tylko w czasie siedzenia w medytacji z zamkniętymi oczami, ale nawet z otwartymi oczami powinien być zdolny  utrzymywać trwale i mocno obraz stworzony przez jego umysł, pomimo tego, co aktualnie przed nim się znajduje. W uzdrawianiu trzeba wiedzieć jaki obraz powinien być utrzymywany w umyśle. Gdyby na przykład zdarzyło się  uzdrowicielowi utrzymywać obraz rany, to pomógłby w jej rozwoju zamiast z niej wyleczyć. Myśląc o bólu mógłby, być może spowodować dzięki pomocy swej myśli jeszcze większą jej intensywność.

Obraz wyleczenia  jest tym, co powinien podtrzymywać uzdrowiciel w swym umyśle. To właśnie  jest ta pożądana rzecz, o której musi myśleć, a nie stan pacjenta.

O TEJ ZASADZIE NALEŻY PAMIĘTAĆ WE WSZYSTKICH ASPEKTACH  ŻYCIA. Nawet będąc w kłopotach nie wolno o nich myśleć.

Również będąc w chorobie należy przestać o niej myśleć. Człowiek często przedłuża ubóstwo i nędzę przez poświęcanie im myśli.

Od początku do końca  uzdrowiciel musi utrzymywać w umyśle obraz wyleczenia i nic poza tym.

Miłej Soboty,

Marysia

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.