Kategorie
Kuchnia i Medycyna Twoje Zdrowie: Leczenie Ziołami

Co zrobić, gdy jesteś przybity , ale nie wiesz dlaczego?

TARCZYCA

 

 

 

 

Kiedy jesteś przybity i nie bardzo wiesz dlaczego, zwróć uwagę, czy spożywasz dostateczne ilości wapnia. Podczas , gdy inne minerały jedynie uczestniczą w wytwarzaniu substancji bodzcowych, wapń jest jednym z potężnych czynników zawiadujących mózgiem i układem nerwowym

Odkrycie jego wiodącej roli nastąpiło niedawno, ponieważ we wnętrzu mózgu i komórek nerwowych wapń występuje w tak nikłych stężeniach, że mechanizm jego działania  ujawnić mogła dopiero supernowoczesna aparatura laserowa. W procesach przenoszenia bodzców ściśle współpracują z wapniem sód i potas. W zależności od stopnia niedoboru wapnia w komórkach nerwowych i mózgowych występuje cały wachlarz dolegliwości, od stanów niepokoju i lęku po najcięższe objawy stanów psychotycznych i porażenia mięśni.

Autor: Maria Bereziak

Witaj,
Miło Cię tutaj widzieć! Oto moja wizytówka.
Ukończyłam kursy I i II stopnia z Towaroznawstwa Ziołowego i Ziołolecznictwa w 1991 roku w Poznaniu w Instytucie Roślin Zielarskich i Przetworów Zielarskich. Prowadziłam 25 lat zielarnię w Warszawie. Obecnie jestem na emeryturze, nadal prowadzę gabinet medycyny naturalnej- wspomagam leczenie konwencjonalne- ziołoterapią.
Obecnie udzielam porad internetowo.
Potrzebujesz mojej porady zdrowotnej- serdecznie zapraszam do kontaktu, pisz na maila: tilikum52@onet.eu

5 odpowiedzi na “Co zrobić, gdy jesteś przybity , ale nie wiesz dlaczego?”

Dobrego dnia, to nie jest filozoficzny komentarz. Nie ma złych emocji, powtarzam to niczym mantę, emocje wszystkie są potrzebne, może być negatywny sposób ich wyrażania, a to już zupełnie inna sprawa/kwestia. Dobranoc/ dobrego dnia. Idę spać. Skończyłam pisać post na dziś, więc mogę się przespać. 🙂

Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.