Dlaczego w tej sferze życia nic nie dzieje się na ” gwizdek „

pobrane (2)

 

 

 

Witaj,

Dużym problemem małżeńskim i partnerskim jest impotencja, która dotyka wielu mężczyzn niekoniecznie  w podeszłym wieku.To problem mężczyzny, ale też jego partnerki.Kobieta może namówić  męża na wizytę u lekarza, ale panowie niechętnie nawet przed lekarzem przyznają się do tej dolegliwości. W tedy  kobieta albo w ogóle rezygnuje z tej sfery życia i wypiera całkowicie swoje potrzeby seksualne, albo szuka sobie innego partnera- tylko do ” seksu ”

Tak naprawdę jest wściekła a na swojego męża. W takiej sytuacji gdy on sięgnie po viagrę i zapragnie na tej bazie odbudować swoje relacje seksualne z  żon.ą, może go spotkać rozczarowanie.

W tej sferze nic nie dzieje się na ” gwizdek „. Po dłuższej abstynencji seksualnej bliskość odbudowuje się stopniowo, a może być i tak , że okaże się to już niemożliwe. Stosowanie  wzmacniaczy  w sposób bezkrytyczny jest niebezpiecznym błędem.

Ceną za nadużywanie tego leku mogą być kłopoty z układem krążenia. Nic nie ma za darmo. Biologii nie przeskoczymy.W łatwym sięganiu po tabletkę kryje sie pewne niebezpieczeństwo. Niesprawność seksualna na ogół z czegoś wynika.

Może sie za nią  kryć ambiwalentny stosunek do partnerki, przepracowanie lub wyczerpanie organizmu. Lepiej ustalić przyczynę i zająć się nią.

Poza tym na samoocenę mężczyzny nie najlepiej wpływa fakt, że musi korzystać ze wspomagania. Negatywne myślenie o sobie dodatkowo nasila  problemy w sferze łóżkowej.

Farmakologia może oczywiście pomóc wtedy, gdy objawy starzenia są przedwczesne. W takiej sytuacji nie ma nic złego w stosowaniu leków, w porozumieniu z lekarzem. Trzeba jednak zachować zdrowy rozsadek. Trzeba zawsze wiedzieć, jaki jest rzeczywisty cel tego działania.

3 myśli na temat “Dlaczego w tej sferze życia nic nie dzieje się na ” gwizdek „

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.