Z życia wzięte

images (1)

 

 

 

 

 

Witaj,

Cały zestaw  chorób współczesnej cywilizacji, od astmy i chronicznych infekcji do raka i chorób serca, które jak teraz wiemy, mogą być skutkiem ubocznym syndromu toksycznego sukcesu oraz sposobu życia, kochania i pracy.Oto przykład z życia: Żona  Janusza, który odniósł duży sukces w biznesie  tak opowiada: ” Zdaję sobie sprawę, że to  niemądrze mówić, iż wiem, co spowodowało  jego raka. Nikt tak naprawdę nie wie. Jestem jednak przekonana, że jego ciągła walka o odniesienie sukcesu miała w tym swój udział. Po prostu nie można  żyć dzień w dzień w taki sposób, żeby to się  jakoś nie odbilo na zdrowiu. Jego najbardziej obchodził rozwój. Chętnie czytam książki na temat zdrowia i psychologiczne i myślę, ze nadmierny rozwój jest nieco podobny do raka i chorób serca, które obserwujemy, nie są efektem wyłącznie niewłaściwej diety, genów czy środowiska. W dużym stopniu jest to skutek tego, w jaki sposób żyjemy na co dzień i co uważamy za udane życie.”

Pozdrawiam, Marysia

Autor: Maria Bereziak

Witaj, Miło Cię tutaj widzieć! Oto moja wizytówka. Jestem z zawodu zielarzem- fitoterapeutą. Mój kod zawodu- 323012 oraz naturopatą- kod zawodu 323009. Stosuję niekonwencjonalne metody terapii i leczenia w tym ziołolecznictwo. Ukończyłam kursy I i II stopnia z Towaroznawstwa Ziołowego i Ziołolecznictwa w 1991 roku w Poznaniu w Instytucie Roślin Zielarskich i Przetworów Zielarskich. Prowadziłam 25 lat zielarnię w Warszawie. Obecnie jestem na emeryturze, nadal prowadzę gabinet medycyny naturalnej. W połączeniu z praktykami klasycznej medycyny układam indywidualny program terapii dla każdej osoby. Potrzebujesz mojej porady zdrowotnej- serdecznie zapraszam do kontaktu, obecnie tylko internetowo!- pisz: tilikum52@onet.eu

Dodaj komentarz

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: