Kategorie
Twoje Zdrowie: Leczenie Ziołami

Dlaczego stolarz do pracy potrzebuje drewna a lekarz choroby?

,

lekarz

 

 

Dr Burkitt- będący klasycznym przykładem nowoczesnego lekarza, potrafiącego wyjść poza granice swej specjalizacji dla osiągnięcia celu, jakim jest zdrowie społeczności- dał na to odpowiedz

” Wyobrazcie sobie otwarty kurek , z którego wciąż ścieka woda do basenu czy wanny. Woda się przelewa i ścieka  na ziemię. Energiczni pracownicy, pełni poświęcenia, aktywni , kompetentni wycierają i zbierają wodę za pomocą chusteczki szyfonowej.

Żadnemu nie przyjdzie na myśl, aby zakręcić kurek. Ten upływ wody , to są choroby, którymi zapełnia się szpitale. Ludzie, którzy wodę usuwają , to są  lekarze chirurdzy, którzy operują wyrostki, naczynia krwionośne, hemoroidy itd. Nic nie robią , by zamknąć kurek.

Dlaczego?  Bo za zamknięcie kurka płaci się cztery razy mniej , niż za wytarcie podłogi. A przemysł zainwestował tyle w produkcję ścierek i szczotek, czyli w leki, instrumenty chirurgiczne, stoły operacyjne, szpitale,  itp., że gdyby zamknąć kurek, zbyt dużo ludzi nie znalazłoby dla siebie pracy.

Pozdrawiam,Marysia

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Autor: Maria Bereziak

Witaj,
Ukończyłam kursy I i II stopnia z Towaroznawstwa Ziołowego i Ziołolecznictwa. Prowadziłam 25 lat zielarnię w Warszawie. Obecnie jestem na emeryturze, wspomagam leczenie konwencjonalne- ziołoterapią . Mój mail: tilikum52@onet.eu

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.