Kategorie
Twoje Zdrowie: Leczenie Ziołami

Ostrzegawcze symptomy narastającej toksemii w organizmie.

ból głowy

 

 

 

 

 

 

 

Witaj,

Organizm nasz można określić jako samooczyszczający się a zatem proces usuwania normalnych produktów przemiany materii i toksyn, przy sprawnie funkcjonujących układach wydalniczych zachodzi bez zauważalnych objawów.

Wszelkie zbędne substancje chemiczne, produkty normalnej przemiany materii i toksyny tworzące się z bakterii, grzybów i pasożytów jelitowych muszą zostać zneutralizowane i wydalone na zewnątrz.

Toksyny , którymi karmimy się codziennie, zawarte są w żywności, wypijanej wodzie, wdychanym powietrzu i przyjmowanych lekach farmaceutycznych.

Funkcję wydalniczą przyjmują na siebie narządy wewnętrzne- wątroba ,  nerki, jelita, płuca i skóra.

Z powodu ich przeciążenia i narastającej niewydolności zostają zaburzone wszystkie funkcje organizmu i pojawia się  zjawisko tzw. toksemii.

Zaburza ona równowagę wewnętrzną ustroju / homeostazę/, co prowadzi do narastającej niewydolności innych narządów wewnętrznych, a potem całego organizmu.

Ma to oczywisty związek z rozwojem chorób z autoagresji, ponieważ przeciążony jest  tez system immunologiczny odpowiedzialny za ochronę organizmu.

Odzwierciedlenie tego stanowią reakcje organizmu, które nazywać można ostrzegawczymi symptomami narastającej toksemii.

Obrazują one osłabienie funkcji systemu odpornościowego i są nimi: złe samopoczucie, utrata energii i związany z tym zespół przewlekłego zmęczenia, nadmierna potliwość, bóle głowy, rozdrażnienie, zaburzenia snu i symptomy pozornie nie powiązane z sobą / bóle stawów, bóle wątroby, zaburzenia żołądkowo- jelitowe, pojawienie się skłonności do infekcji/.

Osłabienie organizmu bezwzględnie wykorzystują pasożyty / w tym grzyby /, rozprzestrzeniając się w całym organizmie, uszkadzają tkanki narządów i przyczyniają się do rozwoju chorób z autoagresji.

Pozdrawiam,Marysia

Autor: Maria Bereziak

Witaj,
Miło Cię tutaj widzieć! Oto moja wizytówka.
Ukończyłam kursy I i II stopnia z Towaroznawstwa Ziołowego i Ziołolecznictwa w 1991 roku w Poznaniu w Instytucie Roślin Zielarskich i Przetworów Zielarskich. Prowadziłam 25 lat zielarnię w Warszawie. Obecnie jestem na emeryturze, nadal prowadzę gabinet medycyny naturalnej- wspomagam leczenie konwencjonalne- ziołoterapią.
Obecnie udzielam porad internetowo.
Potrzebujesz mojej porady zdrowotnej- serdecznie zapraszam do kontaktu, pisz na maila: tilikum52@onet.eu

1 odpowiedź na “Ostrzegawcze symptomy narastającej toksemii w organizmie.”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.