Witaminowy prysznic

Aby codzienne powtarzane rytuały, jak poranny i wieczorny prysznic, stały się czymś bardziej luksusowym dla Waszego samopoczucia i zdrowia: firma Wasauna przygotowała unikalną kabinę prysznicową, która zupełnie odmieni tą szarą rzeczywistość. Kabina prysznicowa Sienna z linii Pure Skin Shower, dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii odfiltruje wodę z wszelkich zanieczyszczeń, takich jak bakterie, chlor, fluor, a następnie doda witaminę C i E, aby Wasza skóra stała się zdrowsza i piękniejsza niż kiedykolwiek.

Oprócz zaawansowanych technologii oczyszczania wody, kabina została wyposażona w dotykowy ekran nawigacyjny, przy pomocy którego możemy ustawić żądaną temperaturę pary, gdy będziemy korzystać z sauny. Kabina posiada także wbudowane radio, telefon z zestawem głośnomówiącym, system oświetlenia LED i wentylatory regulujące temperaturę panującą wewnątrz.

Ciekawe ile kosztuje takie urządzenie.

Pozdrawiam, Marysia

Published by

Maria Bereziak

25 lat prowadziłam zielarnię w Warszawie. Obecnie jestem na emeryturze. Nadal zajmuję się fitoterapią i dietoterapią. Moją misją jest przywracanie Wam zdrowia. W swojej zielarni leczyłam także "serca chore z miłości" Poradz się jeśli cierpisz z powodu swego męża lub partnera. https://leczenieludowe.wordpress.com http:/życiewedwoje.wordpress.com/

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.