Staraj się żyć elegancko i doskonale

Robienie wszystkiego z wyczuciem stylu powoduje, że życie staje się nieskończenie bogatsze.Styl to doprowadzenie swojej fryzury do porządku przed śniadaniem.

To włączenie muzyki w czasie posiłku.

To unikanie plastiku i winylu w swoim otoczeniu.

To używanie ładnej zastawy nie tylko wtedy , gdy przyjmujemy gości.

W czasie wielkiego kryzysu gospodarczego w Stanach Zjednoczonych w latach 30. XX wieku pieniądze miały mniejsze znaczenie niż styl.

Ponieważ praktycznie wszystkie rodziny były pozbawione środków finansowych, to nie pieniądz tworzył różnice między poszczególnymi domami. Tworzyły je sposób mówienia, zachowanie, używany język, wyznawane wartości i zamiłowanie do rzeczy o wysokiej jakości.

Dlatego używaj na co dzień tego co najpiękniejsze i przed posiłkiem stawiaj na stole bukiecik kwiatów. Zawsze próbuj  wnieść do życia nieco więcej doskonałości. Szczegóły mają ogromne znaczenie. Kiedy są perfekcyjne, dają nam poczucie równowagi. Pozwalają przejść do rzeczy większej miary. Styl i piękno pomagają nam przekraczać samych siebie.

 

 

 

 

Autor: Maria Bereziak

Witaj, Miło Cię tutaj widzieć! Oto moja wizytówka. Jestem z zawodu zielarzem- fitoterapeutą. Mój kod zawodu- 323012 oraz naturopatą- kod zawodu 323009. Stosuję niekonwencjonalne metody terapii i leczenia w tym ziołolecznictwo. Ukończyłam kursy I i II stopnia z Towaroznawstwa Ziołowego i Ziołolecznictwa w 1991 roku w Poznaniu w Instytucie Roślin Zielarskich i Przetworów Zielarskich. Prowadziłam 25 lat zielarnię w Warszawie. Obecnie jestem na emeryturze, nadal prowadzę gabinet medycyny naturalnej. W połączeniu z praktykami klasycznej medycyny układam indywidualny program terapii dla każdej osoby. Potrzebujesz mojej porady zdrowotnej- serdecznie zapraszam do kontaktu, obecnie tylko internetowo!- pisz: tilikum52@onet.eu

Dodaj komentarz

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: