Co nas jonizuje dodatnio i ujemnie w domu?

Witaj,

W dobie radiestezji wiemy na ogół, co to jest jon, ale dla przypomnienia: jest to atom nadmiernie naładowany elektronami lub też ” niedoładowany”- w każdym razie nieobojętny elektrycznie.Wszystko co nas otacza, wypromieniowuje pewną ilość takich atomów, jonizując powietrze dodatnio lub ujemnie.

Jonizacja dodatnia jest dla człowieka niekorzystna, ujemna zaś wpływa bardzo dobroczynnie na nasz organizm.

Warto wiedzieć, co z otaczającego świata jest dla nas pod tym względem dobre, a co złe.

Dobrze jest przebywać w lesie sosnowym, świerkowym, brzozowym, lipowym i jesionowym. A zatem choinka świąteczna będzie dla nas  zdrowa i spacer wśród brzóz , lip. Jeśli chodzi o kwiaty- zdrowo jest żyć wśród naszych róż, lilii, rumianków a niezdrowo- w pobliżu prymuli, asparagusa, kaktusa i róży chińskiej, która jest tak perfidna, że rozwija się pięknie tylko przy człowieku jego kosztem.

Dymy nad miastem unoszą w górę pożyteczne jony ujemne, stąd między innymi powietrze w miastach jest takie złe. Także dym tytoniowy kradnie nam te jony z organizmu.

Bardzo niedobre jest usytuowanie domu / bloku, willi, biura / nad żyłą wodną, ponieważ jonizuje ona powietrze dodatnio, i to bez przerwy, co nam jak twierdzi radiestezja- szkodzi.

Za stworzenia niezdrowe dla człowiek uważa radiesteta- psy, a za zdrowe- koty. Z minerałów- bursztyn jest dobroczynny dla organizmu ludzkiego, także srebro i miedz, jako metale jonizujące ujemnie. Natomiast dodatnio jonizuje nikiel, jest więc dla nas szkodliwy.Wśród znanych czynników ryzyka alergii na nikiel, najważniejsze wydają się: płeć żeńska i noszenie kolczyków/40%/ Nikiel znajduje się także w zegarkach, bransoletkach, kolczykach, aparatach ortodontycznych.

Pozdrawiam, Marysia

Autor: Maria Bereziak

Witaj, Miło Cię tutaj widzieć! Oto moja wizytówka. Jestem z zawodu zielarzem- fitoterapeutą. Mój kod zawodu- 323012 oraz naturopatą- kod zawodu 323009. Stosuję niekonwencjonalne metody terapii i leczenia w tym ziołolecznictwo. Ukończyłam kursy I i II stopnia z Towaroznawstwa Ziołowego i Ziołolecznictwa w 1991 roku w Poznaniu w Instytucie Roślin Zielarskich i Przetworów Zielarskich. Prowadziłam 25 lat zielarnię w Warszawie. Obecnie jestem na emeryturze, nadal prowadzę gabinet medycyny naturalnej. W połączeniu z praktykami klasycznej medycyny układam indywidualny program terapii dla każdej osoby. Potrzebujesz mojej porady zdrowotnej- serdecznie zapraszam do kontaktu, obecnie tylko internetowo!- pisz: tilikum52@onet.eu

Dodaj komentarz

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: