Kategorie
Twoje Zdrowie: Leczenie Ziołami

Patent na adopcję wszystkich psiaków ze schronisk

Witaj,

Wielkie zdziwienie nastąpiło wśród pracowników pewnego schroniska dla zwierząt w Oklahomie, gdy jeden z psów, który został poddany eutanazji parę godzin wcześniej nagle zaczął szczekać z wnętrza kontenera. Przeczytaj do końca:

Kilka dni temu przed schroniskiem ktoś porzucił 5 około trzymiesięcznych szczeniaków. Jednak władze i tak przepełnionego schroniska, biorąc pod uwagę nie najlepszą kondycję zwierzaków podjęły decyzję o ich uśpieniu.

Zostało to wykonane przy użyciu jednego zastrzyku w kończynę i drugiego w serce. 4 psiaki zostały uśpione skutecznie, jeden jak się okazało miał jednak zbyt dużą wolę przeżycia. Przed wrzuceniem ciał do kontenera, skąd później trafiłyby one do utylizacji, zwłoki zwierząt zostały sprawdzone przez lekarza weterynarii pod kątem ewentualnych oznak życia.

Jednak, jako że żadne nie zostały zaobserwowane – psy nie posiadały tętna oraz nie oddychały – zostały one wrzucone do kontenera znajdującego się na tyłach schroniska. Po jakimś czasie pracowników zaalarmowało szczekanie dobywające się z wnętrza metalowej trumny.

Okazało się, że jeden ze szczeniaków wrócił niespodziewanie do życia. I nie tylko wrócił on do życia, lecz w ciągu zaledwie jednego dnia od swojej egzekucji był on w stanie odzyskać prawie pełnię zdrowia. Obecnie przebywa on pod fachową opieką weterynarz Amandy Kloski, która twierdzi że jedynym co nęka psiaka są pasożyty, z którymi obecnie ona walczy. Poza tym jest on okazem zdrowia. Właśnie przeżył swoje pierwsze szczepienia i czeka na wybór odpowiedniego domu – po Wall-Ego (bo takie imię otrzymał szczeniak) zgłosiło się już kilkaset osób chętnych go zaadoptować.

Pozdrawiam, Marysia

 

Autor: Maria Bereziak

Witaj,
Miło Cię tutaj widzieć! Oto moja wizytówka.
Ukończyłam kursy I i II stopnia z Towaroznawstwa Ziołowego i Ziołolecznictwa w 1991 roku w Poznaniu w Instytucie Roślin Zielarskich i Przetworów Zielarskich. Prowadziłam 25 lat zielarnię w Warszawie. Obecnie jestem na emeryturze, nadal prowadzę gabinet medycyny naturalnej- wspomagam leczenie konwencjonalne- ziołoterapią.
Obecnie udzielam porad internetowo.
Potrzebujesz mojej porady zdrowotnej- serdecznie zapraszam do kontaktu, pisz na maila: tilikum52@onet.eu

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: