CO TO ZA ZAPACH?

Witaj,

Co to za zapach?

Niestety nie sposób się dowiedzieć.
Zapach jest uważany za tajemnicę handlową, więc firmy nie mają obowiązku nam powiedzieć. Co się w nich kryje ?Często dziesiątki lub nawet setki syntetycznych związków chemicznych.

Prawie polowa produktów Skin Deep zawiera określenie ” zapach” od szamponów i dezodorantów do balsamów i kremów do golenia.

Nawet” bezzapachowe” produkty mogą zawierać substancje zapachowe maskujące w których wykorzystywane są środki chemiczne, aby ukryć zapach innych chemikaliów.

Co naprawdę znajduje się w butelkach ?

– ukryte zagrożenia, które czają się w produktach zawierających syntetyczne zapachy

– alergeny i czynniki uczulające

– jedna na 50 osób może cierpieć uszkodzenie systemu immunologicznego na skutek zapachu

Wskutek uczulenia na składniki zapachowe taka osoba może pozostać trwale uczulona.

Zapachy są uważane za jedne z pięciu największych alergenów.

Pozdrawiam,Maria

Autor: Maria Bereziak

Witaj, Miło Cię tutaj widzieć! Oto moja wizytówka. Jestem z zawodu zielarzem- fitoterapeutą. Mój kod zawodu- 323012 oraz naturopatą- kod zawodu 323009. Stosuję niekonwencjonalne metody terapii i leczenia w tym ziołolecznictwo. Ukończyłam kursy I i II stopnia z Towaroznawstwa Ziołowego i Ziołolecznictwa w 1991 roku w Poznaniu w Instytucie Roślin Zielarskich i Przetworów Zielarskich. Prowadziłam 25 lat zielarnię w Warszawie. Obecnie jestem na emeryturze, nadal prowadzę gabinet medycyny naturalnej. W połączeniu z praktykami klasycznej medycyny układam indywidualny program terapii dla każdej osoby. Potrzebujesz mojej porady zdrowotnej- serdecznie zapraszam do kontaktu, obecnie tylko internetowo!- pisz: tilikum52@onet.eu

%d blogerów lubi to: