Cudowny lek ziolowy sprawdzony na sobie

Najbardziej znanym suplementem wspomagającym umysł jest:Milorząb dwukłapowy , pozyskiwany z liści drzewa o tej samej nazwie.

Zawiera dwa cenne skladniki chemiczne: flawonoidy i terpenoidy.

Pierwsze są silnymi przeciwutleniaczami zmniejszającymi uszkodzenia spowodowane przez wolne rodniki.

Drugie natomiast, poprawiają krążenie krwi, rozszerzając naczynia krwionośne a tym samym zapobiegają zakrzepom.

To z kolei, sprawia że do mózgu dostaje się więcej krwi, poprawia się krótko i długoterminowa pamięć, a myślenie staje się bardziej przejrzyste.

Badania naukowe wykazały, że miłorząb ustabilizował i poprawił sprawność intelektualną i społeczną pacjentów cierpiących na demencję od sześciu miesięcy do jednego roku.

Ponadto miłorząb  lekarski  wspomaga gojenie sie  tkanek w wyniku uszkodzeń rdzenia kręgowego, chroni przed urazami ucha wewnętrznego , zmniejsza znacznie głuchotę, przyspiesza proces uczenia się oraz pomaga, gdy musimy napisać tekst albo czeka nas duży wysiłek umysłowy.

A więc nie żałuj pięniędzy na wysokiej jakości suplement zawierający  miłorząb lekarski.

Pozdrowienia, Marysia

Autor: Maria Bereziak

Witaj, Miło Cię tutaj widzieć! Oto moja wizytówka. Jestem z zawodu zielarzem- fitoterapeutą. Mój kod zawodu- 323012 oraz naturopatą- kod zawodu 323009. Stosuję niekonwencjonalne metody terapii i leczenia w tym ziołolecznictwo. Ukończyłam kursy I i II stopnia z Towaroznawstwa Ziołowego i Ziołolecznictwa w 1991 roku w Poznaniu w Instytucie Roślin Zielarskich i Przetworów Zielarskich. Prowadziłam 25 lat zielarnię w Warszawie. Obecnie jestem na emeryturze, nadal prowadzę gabinet medycyny naturalnej. W połączeniu z praktykami klasycznej medycyny układam indywidualny program terapii dla każdej osoby. Potrzebujesz mojej porady zdrowotnej- serdecznie zapraszam do kontaktu, obecnie tylko internetowo!- pisz: tilikum52@onet.eu

%d blogerów lubi to: