Chroń swoją wrażliwość przed negatywnymi wpływami z zewnątrz

Witaj,

Pilnujemy własnego majątku jak pierworodnego dziecka. Używamy zasuw, wznosimy wały przeciwpowodziowe, korzystamy ze skrytek w bankach, kupujemy polisy. Tak samo pilnie trzeba strzec dobrego samopoczucia, zdrowia i podstawowego bezpieczeństwa. Być dobrze poinformowaną nie oznacza poddawania się zalewowi wiadomości o wszelkich bólach i cierpieniach mieszkańców tej planety.

Podobnie sprawy się mają, gdy wybieramy rozrywkę. Niektórzy ludzie bez szwanku mogą oglądać filmy pełne przemocy, horroru albo po prostu przygnębiające. Inni po takim filmie nie odzyskują równowagi przez tydzień a ja do nich należę.

Według pewnych nauk parapsychologicznych człowiek i wszystkie istoty żywe wytwarzają wokół siebie pole energii zwane aurą. Średniowieczni i renesansowi malarze religijni prawdopodobnie przedstawiali ją w formie aureoli nad głowami świętych.

Moja hipoteza polega na tym, że niektórzy ludzie mają aurę silną, prawie nie do przeniknięcia. Aura innych zaś przepuszcza wpływy z zewnątrz. Ludzie z aurą przepuszczalną nie tylko oglądają filmy- oni je wchłaniają.

Jeżeli jesteś taką osobą, bardzo ostrożnie wybieraj filmy, programy telewizyjne i książki. Unikaj takich , które popsują ci nastrój. Kiedy oglądasz jakiś film i uświadamiasz sobie, że może wpłynąć na ciebie negatywnie, wyjdz z kina. Jesteś warta więcej niż wynosi cena biletu.

Miłej Niedzieli

Marysia

Możliwość komentowania jest wyłączona.