Chroń swoją wrażliwość przed negatywnymi wpływami z zewnątrz

Witaj,

Pilnujemy własnego majątku jak pierworodnego dziecka. Używamy zasuw, wznosimy wały przeciwpowodziowe, korzystamy ze skrytek w bankach, kupujemy polisy. Tak samo pilnie trzeba strzec dobrego samopoczucia, zdrowia i podstawowego bezpieczeństwa. Być dobrze poinformowaną nie oznacza poddawania się zalewowi wiadomości o wszelkich bólach i cierpieniach mieszkańców tej planety.

Podobnie sprawy się mają, gdy wybieramy rozrywkę. Niektórzy ludzie bez szwanku mogą oglądać filmy pełne przemocy, horroru albo po prostu przygnębiające. Inni po takim filmie nie odzyskują równowagi przez tydzień a ja do nich należę.

Według pewnych nauk parapsychologicznych człowiek i wszystkie istoty żywe wytwarzają wokół siebie pole energii zwane aurą. Średniowieczni i renesansowi malarze religijni prawdopodobnie przedstawiali ją w formie aureoli nad głowami świętych.

Moja hipoteza polega na tym, że niektórzy ludzie mają aurę silną, prawie nie do przeniknięcia. Aura innych zaś przepuszcza wpływy z zewnątrz. Ludzie z aurą przepuszczalną nie tylko oglądają filmy- oni je wchłaniają.

Jeżeli jesteś taką osobą, bardzo ostrożnie wybieraj filmy, programy telewizyjne i książki. Unikaj takich , które popsują ci nastrój. Kiedy oglądasz jakiś film i uświadamiasz sobie, że może wpłynąć na ciebie negatywnie, wyjdz z kina. Jesteś warta więcej niż wynosi cena biletu.

Miłej Niedzieli

Marysia

Autor: Maria Bereziak

Witaj, Miło Cię tutaj widzieć! Oto moja wizytówka. Jestem z zawodu zielarzem- fitoterapeutą. Mój kod zawodu- 323012 oraz naturopatą- kod zawodu 323009. Stosuję niekonwencjonalne metody terapii i leczenia w tym ziołolecznictwo. Ukończyłam kursy I i II stopnia z Towaroznawstwa Ziołowego i Ziołolecznictwa w 1991 roku w Poznaniu w Instytucie Roślin Zielarskich i Przetworów Zielarskich. Prowadziłam 25 lat zielarnię w Warszawie. Obecnie jestem na emeryturze, nadal prowadzę gabinet medycyny naturalnej. W połączeniu z praktykami klasycznej medycyny układam indywidualny program terapii dla każdej osoby. Potrzebujesz mojej porady zdrowotnej- serdecznie zapraszam do kontaktu, obecnie tylko internetowo!- pisz: tilikum52@onet.eu

%d blogerów lubi to: