Ten produkt dostępny za grosze najskuteczniej ochroni Cię przed atakami niepohamowanego głodu podczas odchudzania.

Witaj,

Zarodki pszenne otrzymuje się z dolnej części ziarna pszenicy, z miejsca , z którego wyrasta kiełek.W procesie oczyszczania ziarna do produkcji białej mąki zarodki wraz z otrębami są odrzucane, co powoduje, że biała mąka jest pozbawiona najwartościowszych składników.Na szczęście coraz częściej w sklepach można kupić nie tylko otręby, ale także bardzo bogate w witaminy i minerały zarodki pszenne. Jest to niezwykły, naturalny koncentrat multiwitaminowy i mineralny, który podczas odchudzania zapobiega niedoborom  naturalnych witamin i minerałów. Dodanie nawet niewielkich ilości zarodków pszennych do naszej diety uchroni nas przed niedoborami ważnych składników, dostarczając jednocześnie niewiele kalorii.

Konsekwencją niedoborów niezbędnych składników pokarmowych w niewłaściwej diecie odchudzającej są efekt jo-jo oraz napady ” wilczego głodu”, którego powodem jest konieczność uzupełnienia nie tyle kalorii, ile niezbędnych składników odżywczych, bez których organizm nie jest w stanie prawidłowo funkcjonować. Zarodki pszenne najskuteczniej chronią przed atakami niepohamowanego głodu.

Pozdrawiam, Marysia

Autor: Maria Bereziak

Witaj, Miło Cię tutaj widzieć! Oto moja wizytówka. Jestem z zawodu zielarzem- fitoterapeutą. Mój kod zawodu- 323012 oraz naturopatą- kod zawodu 323009. Stosuję niekonwencjonalne metody terapii i leczenia w tym ziołolecznictwo. Ukończyłam kursy I i II stopnia z Towaroznawstwa Ziołowego i Ziołolecznictwa w 1991 roku w Poznaniu w Instytucie Roślin Zielarskich i Przetworów Zielarskich. Prowadziłam 25 lat zielarnię w Warszawie. Obecnie jestem na emeryturze, nadal prowadzę gabinet medycyny naturalnej. W połączeniu z praktykami klasycznej medycyny układam indywidualny program terapii dla każdej osoby. Potrzebujesz mojej porady zdrowotnej- serdecznie zapraszam do kontaktu, obecnie tylko internetowo!- pisz: tilikum52@onet.eu

%d blogerów lubi to: