Cierpisz na zatwardzenie! Pogadaj ze swoimi kiszkami!

Witaj,

Wszystkim , którzy cierpią  na zaparcia polecam  radę, która wydaje się niedorzeczna i śmieszna, ale jeśli ją zastosujesz przestaniesz mieć problemy z zatwardzeniem.Rada owa polega na ” rozmowie” z kiszkami. Należy kilka razy z lekka uderzyć po brzuchu w tym miejscu, gdzie znajduje się jelito grube, powtarzając : „Obecnie wszystko jest oczyszczone. I chcę, by na przyszłość wszystko tak było samo czyste i swobodne. Daję sobie niezbędną ilość wody i przyzwyczajam się do oczyszczania w czasie określonym, aby mój organizm mógł pracować normalnie.”Uderz się z lekka po brzuchu i powtórz :” teraz wszystko powinno działać prawidłowo”.

I jelito grube istotnie wykonywać będzie to , co powiesz.

Rada powyższa spowoduje , że wróci rumieniec na policzki, zniszczy biały osad na języku, zlikwiduje  cuchnący oddech, ból wątroby i wszystkie inne objawy, towarzyszące zapaleniu jelit wskutek nieusuniętych  odpadków. Przywróci  Ci radość życia.

Buziaki, Marysia

Autor: Maria Bereziak

Witaj, Miło Cię tutaj widzieć! Oto moja wizytówka. Jestem z zawodu zielarzem- fitoterapeutą. Mój kod zawodu- 323012 oraz naturopatą- kod zawodu 323009. Stosuję niekonwencjonalne metody terapii i leczenia w tym ziołolecznictwo. Ukończyłam kursy I i II stopnia z Towaroznawstwa Ziołowego i Ziołolecznictwa w 1991 roku w Poznaniu w Instytucie Roślin Zielarskich i Przetworów Zielarskich. Prowadziłam 25 lat zielarnię w Warszawie. Obecnie jestem na emeryturze, nadal prowadzę gabinet medycyny naturalnej. W połączeniu z praktykami klasycznej medycyny układam indywidualny program terapii dla każdej osoby. Potrzebujesz mojej porady zdrowotnej- serdecznie zapraszam do kontaktu, obecnie tylko internetowo!- pisz: tilikum52@onet.eu

%d blogerów lubi to: