Z życia wzięte

Witaj,

Kiedy Ania, energiczna 14-letnia dziewczyna zaczęła cierpieć z powodu bólów głowy i stawów oraz odczuwać suchość w ustach i ogólną apatię, myślała najpierw, że to grypa.Gdy zaniepokojeni rodzice zaprowadzili ją do lekarza, badania krwi i moczu wykazały, że choruje na cukrzycę. Przez pewien czas Ani aplikowano kroplówki, w skład których  wchodziły glukoza oraz insulina i dziewczynka wkrótce poczuła się lepiej.

Po dwóch tygodniach mogła już wrócić do szkoły, stosując dwa razy dziennie zastrzyki z insuliny oraz sprawdzając poziom cukru we krwi. Już przed chorobą Ania jadła posiłki zawierające dużo błonnika, a mało tłuszczu i cukru, jedyną zmianą wprowadzoną do żywienia, jest więc mała przekąska, którą zjada przed wyczerpującą grą w koszykówkę. Ania mimo młodego wieku, jest odpowiedzialna i skutecznie kontroluje stan swego zdrowia. Pozwala jej to prowadzić aktywny tryb życia.

Pozdrawiam, Marysia

Autor: Maria Bereziak

Witaj, Miło Cię tutaj widzieć! Oto moja wizytówka. Jestem z zawodu zielarzem- fitoterapeutą. Mój kod zawodu- 323012 oraz naturopatą- kod zawodu 323009. Stosuję niekonwencjonalne metody terapii i leczenia w tym ziołolecznictwo. Ukończyłam kursy I i II stopnia z Towaroznawstwa Ziołowego i Ziołolecznictwa w 1991 roku w Poznaniu w Instytucie Roślin Zielarskich i Przetworów Zielarskich. Prowadziłam 25 lat zielarnię w Warszawie. Obecnie jestem na emeryturze, nadal prowadzę gabinet medycyny naturalnej. W połączeniu z praktykami klasycznej medycyny układam indywidualny program terapii dla każdej osoby. Potrzebujesz mojej porady zdrowotnej- serdecznie zapraszam do kontaktu, obecnie tylko internetowo!- pisz: tilikum52@onet.eu

%d blogerów lubi to: