3 babcine sposoby na zaparcia i bóle jelit

Witaj,

Jeśli masz  zaparcie i bóle jelit  polecam 3 przepisy bardzo łatwe do przyrządzenia.

1 przepis : 100 gram suszonych śliwek , oczyszczonych z pestek , dokładnie umyć i lekko namoczyć , a następnie rozetrzeć na papkę. Dodać 20 g wody i 150 g miodu. Wszystko wymieszać i przez  5 minut gotować na małym ogniu.

Spożywać po 2 łyżeczki od herbaty na godzinę przed snem.

Drugi sposób: umyć i zetrzeć na drobnej tarce 250 g buraków , dodać 200 g miodu , gotować na małym ogniu przez 5 minut . Zjadać buraczki 2-3 łyżeczki od herbaty 10 minut po posiłku.

3 przepis: tarty surowy ziemniak -100 g, tarty surowy burak-100 g , miód -200 g .Gotować na małym ogniu przez 5 minut. Zjadać po 2 łyżeczki od herbaty  5 minut po posiłku.

A Wy macie  swoje sposoby na zaparcia?

Pozdrawiam, Marysia

Autor: Maria Bereziak

Witaj, Miło Cię tutaj widzieć! Oto moja wizytówka. Jestem z zawodu zielarzem- fitoterapeutą. Mój kod zawodu- 323012 oraz naturopatą- kod zawodu 323009. Stosuję niekonwencjonalne metody terapii i leczenia w tym ziołolecznictwo. Ukończyłam kursy I i II stopnia z Towaroznawstwa Ziołowego i Ziołolecznictwa w 1991 roku w Poznaniu w Instytucie Roślin Zielarskich i Przetworów Zielarskich. Prowadziłam 25 lat zielarnię w Warszawie. Obecnie jestem na emeryturze, nadal prowadzę gabinet medycyny naturalnej. W połączeniu z praktykami klasycznej medycyny układam indywidualny program terapii dla każdej osoby. Potrzebujesz mojej porady zdrowotnej- serdecznie zapraszam do kontaktu, obecnie tylko internetowo!- pisz: tilikum52@onet.eu

%d blogerów lubi to: