Lista warzyw i owoców które chłoną najmniej i najwięcej pestycydów

Witaj,

Podaję listę warzyw i owoców , które chłoną najwięcej pestycydów. Są to : seler, brzoskwinie, truskawki, jabłka , borówki, nektarynki, szpinak, wiśnie, ziemniaki. winogrona. Staraj się kupować tylko organiczne.

Najmniej pestycydów mają cebula, awokado, kukurydza, ananasy, mango, szparagi, kiwi, bakłażany , arbuzy, grejpfrut, słodkie ziemniaki.

 

Autor: Maria Bereziak

Witaj, Miło Cię tutaj widzieć! Oto moja wizytówka. Jestem z zawodu zielarzem- fitoterapeutą. Mój kod zawodu- 323012 oraz naturopatą- kod zawodu 323009. Stosuję niekonwencjonalne metody terapii i leczenia w tym ziołolecznictwo. Ukończyłam kursy I i II stopnia z Towaroznawstwa Ziołowego i Ziołolecznictwa w 1991 roku w Poznaniu w Instytucie Roślin Zielarskich i Przetworów Zielarskich. Prowadziłam 25 lat zielarnię w Warszawie. Obecnie jestem na emeryturze, nadal prowadzę gabinet medycyny naturalnej. W połączeniu z praktykami klasycznej medycyny układam indywidualny program terapii dla każdej osoby. Potrzebujesz mojej porady zdrowotnej- serdecznie zapraszam do kontaktu, obecnie tylko internetowo!- pisz: tilikum52@onet.eu

%d blogerów lubi to: