Staropolska recepta na uderzenia krwi w okresie menopauzy

Witaj,

Wszystkim   paniom  w okresie  menopauzy  polecam świetną  mieszankę ziołową, która  łagodzi  ogólne  złe samopoczucie Recepta: zmieszać  po 50 g ziela  dziurawca  i liść ruty  oraz po 25 g kwiatów rumianku  i malwy czarnej.

Zalać łyżkę ziół szklanką wrzącej wody  i parzyć pod przykryciem  15 minut. Odstawić  na 10 minut  i przecedzić. Wypić  całość wieczorem  w przypadku  tzw.uderzeń do głowy.

Pozdrawiam serdecznie, Marysia

Autor: Maria Bereziak

Witaj, Miło Cię tutaj widzieć! Oto moja wizytówka. Jestem z zawodu zielarzem- fitoterapeutą. Mój kod zawodu- 323012 oraz naturopatą- kod zawodu 323009. Stosuję niekonwencjonalne metody terapii i leczenia w tym ziołolecznictwo. Ukończyłam kursy I i II stopnia z Towaroznawstwa Ziołowego i Ziołolecznictwa w 1991 roku w Poznaniu w Instytucie Roślin Zielarskich i Przetworów Zielarskich. Prowadziłam 25 lat zielarnię w Warszawie. Obecnie jestem na emeryturze, nadal prowadzę gabinet medycyny naturalnej. W połączeniu z praktykami klasycznej medycyny układam indywidualny program terapii dla każdej osoby. Potrzebujesz mojej porady zdrowotnej- serdecznie zapraszam do kontaktu, obecnie tylko internetowo!- pisz: tilikum52@onet.eu

%d blogerów lubi to: