Zwiększ swoją zdolność do pracy

Witaj,

Z  terapeutycznego punktu widzenia zapach jaśminu ma znaczący wpływ na ludzki umysł i ciało.Działa on tonizująco na organizm człowieka, przede wszystkim przyczynia się do koncentracji uwagi oraz znacznie  zwiększa zdolność do pracy.

Uważany jest za środek uspokajający, przeciwdepresyjny, przeciwstresowy, antyseptyczny i przeciwzapalny.

Ponadto inne części rośliny takie jak łodygi, liście, korzenie są bardzo ważne i potencjalnie używane w przemyśle farmaceutycznym.

Zimą stosujcie  herbatę jaśminową  do picia oraz olejki jaśminowe do aromaterapii.

Pozdrawiam, Marysia

Autor: Maria Bereziak

Witaj, Miło Cię tutaj widzieć! Oto moja wizytówka. Jestem z zawodu zielarzem- fitoterapeutą. Mój kod zawodu- 323012 oraz naturopatą- kod zawodu 323009. Stosuję niekonwencjonalne metody terapii i leczenia w tym ziołolecznictwo. Ukończyłam kursy I i II stopnia z Towaroznawstwa Ziołowego i Ziołolecznictwa w 1991 roku w Poznaniu w Instytucie Roślin Zielarskich i Przetworów Zielarskich. Prowadziłam 25 lat zielarnię w Warszawie. Obecnie jestem na emeryturze, nadal prowadzę gabinet medycyny naturalnej. W połączeniu z praktykami klasycznej medycyny układam indywidualny program terapii dla każdej osoby. Potrzebujesz mojej porady zdrowotnej- serdecznie zapraszam do kontaktu, obecnie tylko internetowo!- pisz: tilikum52@onet.eu

%d blogerów lubi to: