Uzdrawianiem spojrzeniem

Witaj,

Oko jest najcudowniejszym i najpotężniejszym elementem w ciele, przenoszącym do  innego człowieka przyjemność lub niezadowolenie, radość
lub smutek,  miłość lub nienawiść, bez jednego wypowiedzianego słowa.Oznacza to , że oko stanowi dla umysłu najczulszy instrument do wyrażania myśli i uczuć. Czasem gdy spotkają się dwie osoby, wystarczy , że spojrzą na siebie i już jest między nimi zgoda.

Mogą też zmierzyć się wzajemnie wzrokiem i odniesie  to skutek gorszy od użycia broni. Oznacza to ponownie, że tak ogień jak i woda mogą manifestować się po to,  aby zniszczyć lub po to, aby się zainspirować.

Dlatego, jeśli chodzi o wysyłanie uzdrawiającej myśli, nie ma  dla uzdrowiciela  lepszego środka niż oczy.

Z kolei pacjent również nie ma lepszego instrumentu do odebrania tej myśli od swych oczu. Uzdrowiciel może wysyłać uzdrawiającą moc do bolącej części ciała przez spojrzenie na nią, ale jeszcze bardziej pomocną rzeczą jest kiedy wysyła swą moc bezpośrednio do oczu pacjenta, bo jak istnieje połączenie między umysłem i oczami uzdrowiciela wysyłającego moc, tak tez mamy połączenie między oczami i umysłem pacjenta który je odbiera.

Lekarstwo dotyka ciała fizycznego, ale myśl dotyka umysłu, gdzie często są korzenie każdej choroby. Wtedy sugestia, którą potężny uzdrowiciel daje swemu pacjentowi sięga jego serca i niszczy zarodek choroby.

Nie każdy człowiek ma oczy mogące uzdrawiać.

Potrzebne jest przenikliwe spojrzenie, bezruch oczu, a następnie potęga spojrzenia i zdolność  trafiania nim. Cechy te są rozwijane pewnymi ćwiczeniami, choć niektóre oczy już mają naturalne zdolności w tym kierunku.

Koncentracja umysłu, która daje moc jest również wymagana w uzdrawianiu, ponieważ moc umysłu kierowana spojrzeniem daje pomyślny rezultat.

Autor: Maria Bereziak

Witaj, Miło Cię tutaj widzieć! Oto moja wizytówka. Jestem z zawodu zielarzem- fitoterapeutą. Mój kod zawodu- 323012 oraz naturopatą- kod zawodu 323009. Stosuję niekonwencjonalne metody terapii i leczenia w tym ziołolecznictwo. Ukończyłam kursy I i II stopnia z Towaroznawstwa Ziołowego i Ziołolecznictwa w 1991 roku w Poznaniu w Instytucie Roślin Zielarskich i Przetworów Zielarskich. Prowadziłam 25 lat zielarnię w Warszawie. Obecnie jestem na emeryturze, nadal prowadzę gabinet medycyny naturalnej. W połączeniu z praktykami klasycznej medycyny układam indywidualny program terapii dla każdej osoby. Potrzebujesz mojej porady zdrowotnej- serdecznie zapraszam do kontaktu, obecnie tylko internetowo!- pisz: tilikum52@onet.eu

%d blogerów lubi to: