Gdy przyjmujesz środek moczopędny

Witaj,

Pan Waldemar, właściciel pracowni fotograficznej przez pięć lat przyjmował środek moczopędny, ponieważ miał umiarkowane nadciśnienie.

Od kilku miesięcy odczuwał niezwykłe zmęczenie.Tłumaczył to sobie  szczególnie duża ilością pracy.Jednakże , kiedy się z nią uporał, nadal był wyczerpany -odczuwał  bóle mięśni nawet przy podnoszeniu aparatu fotograficznego.

Poradziłam mu , żeby sprawdził sobie poziom elektrolitów we krwi. Okazało się , że ma niedobór potasu. Lekarz przepisał  mu  uzupełniające tabletki z potasem oraz zaczął spożywać obfitujące w ten składnik mineralny produkty , takie jak suszone owoce, orzechy i nasiona, banany oraz owoce  awokado.

W ciągu dwóch tygodni pan Waldemar poczuł się silniejszy. Ponowna analiza poziomu elektrolitów, potwierdziła, że stężenie potasu we krwi wróciło do normy.

Pozdrawiam, Maria

Autor: Maria Bereziak

Witaj, Miło Cię tutaj widzieć! Oto moja wizytówka. Jestem z zawodu zielarzem- fitoterapeutą. Mój kod zawodu- 323012 oraz naturopatą- kod zawodu 323009. Stosuję niekonwencjonalne metody terapii i leczenia w tym ziołolecznictwo. Ukończyłam kursy I i II stopnia z Towaroznawstwa Ziołowego i Ziołolecznictwa w 1991 roku w Poznaniu w Instytucie Roślin Zielarskich i Przetworów Zielarskich. Prowadziłam 25 lat zielarnię w Warszawie. Obecnie jestem na emeryturze, nadal prowadzę gabinet medycyny naturalnej. W połączeniu z praktykami klasycznej medycyny układam indywidualny program terapii dla każdej osoby. Potrzebujesz mojej porady zdrowotnej- serdecznie zapraszam do kontaktu, obecnie tylko internetowo!- pisz: tilikum52@onet.eu

%d blogerów lubi to: