Nie ufaj temu produktowi spożywczemu

Witam serdecznie

Nie ufaj mleku. Jest to  także jeden z czynników mogących wywołać ataki astmy. U niektórych ludzi chorujących na astmę zastosowanie diety  bezmlecznej  daje dużą poprawę. Wprawdzie reakcje na mleko  są znacznie częstsze u dzieci, ale mogą występować także u dorosłych.

Pewien mężczyzna  zaczął nagle cierpieć  z powodu ataków skurczu  oskrzeli, występujących dwa-trzy razy w tygodniu: każdy z ataków trwał do dwóch godzin.Codziennie miał suchy kaszel i napady bezdechu po śniadaniu.

Astma stała się tak ciężka, że kilkakrotnie wymagał opieki szpitalnej. Pewnego dnia skojarzył, że napad astmy, który ustąpił dopiero po lekach podanych w szpitalu, miał związek z wypiciem przy śniadaniu  szklanki zimnego mleka.

Przeprowadzono więc testy.

Duszności i świsty w oskrzelach wystepowały , już po wypiciu 60 ml mleka  a po spożyciu białka mlecznego występowała duszność i ból brzucha  trwające dwadzieścia minut.

Nie było żadnych objawów ostrzegawczych przed wystąpieniem  nagłego ataku. Pacjent na szczęście nie miał  uczulenia  na inne składniki pokarmowe, więc odstawienie mleka i pokarmów mlecznych spowodowało  całkowite ustąpienie  dolegliwości.

Autor: Maria Bereziak

Witaj, Miło Cię tutaj widzieć! Oto moja wizytówka. Jestem z zawodu zielarzem- fitoterapeutą. Mój kod zawodu- 323012 oraz naturopatą- kod zawodu 323009. Stosuję niekonwencjonalne metody terapii i leczenia w tym ziołolecznictwo. Ukończyłam kursy I i II stopnia z Towaroznawstwa Ziołowego i Ziołolecznictwa w 1991 roku w Poznaniu w Instytucie Roślin Zielarskich i Przetworów Zielarskich. Prowadziłam 25 lat zielarnię w Warszawie. Obecnie jestem na emeryturze, nadal prowadzę gabinet medycyny naturalnej. W połączeniu z praktykami klasycznej medycyny układam indywidualny program terapii dla każdej osoby. Potrzebujesz mojej porady zdrowotnej- serdecznie zapraszam do kontaktu, obecnie tylko internetowo!- pisz: tilikum52@onet.eu

%d blogerów lubi to: