Psychiczne operacje na sobie

Witaj,

Świadomie bądz nieświadomie każda istota posiada zdolność uzdrawiania siebie samego lub innych.

Ten instynkt wrodzony mają owady, ptaki , dzikie zwierzęta, jak również człowiek.Wszystkie istoty mają swoje wlasne lekarstwa i uzdrawiają siebie same i siebie nawzajem na różne sposoby.

W starożytności lekarze i uzdrowiciele uczyli się o sposobach leczenia chorób od zwierząt .Oznacza to, że wrodzona naturalna intuicja objawiła się u stworzeń niższych jak i wyższych.

Każda istota wszechświata świadoma swej choroby zdobywa dla siebie z wewnątrz lub z zewnątrz środki dla swojego odnowienia.

Nadmiar sztucznych lekarstw produkowanych przez człowieka spowodował w efekcie rozwój , wzrost chorób.

Winę za to ponoszą. głównie sztuczne sposoby życia, tak różnego od zgodnego z naturą sposobu życia dawnych pokoleń, który jest dzisiaj ośmieszany przez tak zwaną cywilizację. 

Obecne luksusy i potrzeby życia są uzyskiwane kosztem prawdziwego zdrowia i dobrego samopoczucia.

Uzdrawianie bez lekarstw stanowi najbardziej naturalną metodę  aczkolwiek nie powinno się  zupełne ich / lekarstw /  zlekceważyć.

Jeżeli konie mogą ruszyć wóz to po co używać silników?

Analogicznie, jeśli chorobę można wyleczyć w prosty sposób to nie powinno się tracić mentalnej mocy, ponieważ  lepiej  jej użyć w poważniejszym przypadku.

Gdyby,  każda choroba miała być wyleczona mentalnie, to po co  np.zostały stworzone wszystkie   zioła ?

Z drugiej strony,  chorób,  które ustąpią łatwiej pod wpływem mentalnego leczenia nie powinno się pozostawić całkowicie leczeniu lekarstwami, gdyż najpierw trzeba usunąć korzeń choroby.

Wielu pacjentów za pomocą lekarstw tylko czasowo wraca do zdrowia a potem ponownie stają sie chorzy i w tych właśnie przypadkach uzdrawianie jest szczególnie potrzebne.

Warto pamiętać: samouzdrawianie jest bardziej pożądane niż uzdrawianie przez innych.

To pierwsze wzmacnia wolę,  drugie je oslabia.

Wielu ludzi uważa, że własna siła psychiczna nie może  leczyć, ale nie uświadamiają oni sobie,że uzdrowiciel musi  najpierw uzdrowić samego siebie przez praktykę najsurowszej moralności, musi oczyścić siebie przez wiarę, wtedy może zasługiwać na to , żeby być uzdrowicielem.

Wyrózniamy pieć rodzajów chorób spowodowanych przez różnorodne zaburzenia na różnych poziomach naszego bytu

Niektóre choroby występujące na planie fizycznym są ściągane z zewnątrz, podczas , gdy inne wypływają z wewnątrz;

Istnieje kilka przypuszczalnych przyczyn chorób, ale w rzeczywistości prawdziwą  przyczyną chorób jest słabość, podczas gdy zródłem zdrowia jest siła.

Nie oznacza to jedynie słabości, czy siły fizycznej, ale siłę lub slabość na wszystkich poziomach bytu.

Aktywność powoduje życie podczas gdy przeciwieństwo aktywności jest przyczyną śmierci.

To pierwsze powoduje krążenie a drugie zastój.

Krążenie daje zdrowie a zastój powoduje chorobę.

Każda istota posiada w większym lub mniejszym stopniu naturalny dar uzdrawiania, można go  również rozwijać.

Nasze energetyczne wibracje zależą od czystości i energii ciała i mogą być emitowane przez jego subtelniejsze części takie jak wnętrze dłoni, końce palców, podeszwy stóp, policzki, czoło, ucho, usta, nos, oczy .

Najsubtelniejsze z nich jest oko, a zarazem najbardziej uzyteczne dlatego, że właśnie przez oczy można emitować energię, nos też ma bardzo ważną funkcję.

Jest istotnym kanałem oddechu, wibracje mogą też przepływać przez  końce palców.

Orientalny zwyczaj ” umieszczania oczu ” na dłoniach świętych lub stopach mędrców, to nie tylko wyraz pokory, ale ma to  jeszcze większe znaczenie, oznacza uzdrawianie świętymi rękami lub stopami.

Mędrcy  blogosławiący łaknące dusze przez umieszczanie swych rąk na ich głowach inspirują i pobudzają je przez  wysyłanie promieni swej mocy przez końce palców.

W ten sam sposób pieszczota matki uzdrawia dziecko ze wszystkich jego bólów i uspokaja do snu.

Odwaga i ukojenie spływają na człowieka przez umieszczanie rąk na jego barkach, przez ten ruch , wibracje dają mu nowe życie i męstwo.

Pozdrowienia, Maria

Autor: Maria Bereziak

Witaj, Miło Cię tutaj widzieć! Oto moja wizytówka. Jestem z zawodu zielarzem- fitoterapeutą. Mój kod zawodu- 323012 oraz naturopatą- kod zawodu 323009. Stosuję niekonwencjonalne metody terapii i leczenia w tym ziołolecznictwo. Ukończyłam kursy I i II stopnia z Towaroznawstwa Ziołowego i Ziołolecznictwa w 1991 roku w Poznaniu w Instytucie Roślin Zielarskich i Przetworów Zielarskich. Prowadziłam 25 lat zielarnię w Warszawie. Obecnie jestem na emeryturze, nadal prowadzę gabinet medycyny naturalnej. W połączeniu z praktykami klasycznej medycyny układam indywidualny program terapii dla każdej osoby. Potrzebujesz mojej porady zdrowotnej- serdecznie zapraszam do kontaktu, obecnie tylko internetowo!- pisz: tilikum52@onet.eu

%d blogerów lubi to: