Staropolska recepta na grzybicę stóp

Witaj,

Agata była moja klientką od wielu lat.  Bardzo się polubiłyśmy, zawsze gdy wracała z pracy wstępowała do zielarni by pogadać ze mną.

Mimo, że byłyśmy bardzo  zżyte  nie powiedziała mi o pewnym swoim schorzeniu. Po prostu wstydziła się  tego schorzenia i ukrywała  to przede mną.

Pewnego dnia,: gdy czekała aż obsłużę klienta, przysłuchiwała się mojej rozmowie  z nim. Rozmowa dotyczyła grzybicy stóp.

Okazało się, że Agata cierpiała na to schorzenie. Wiele lat nie mogła się pozbyć tej choroby, mimo, ze stosowała dużo leków, przepisywanych przez różnych specjalistów.

Ranki stawały się coraz dotkliwsze. Poradziłam Jej , aby zalewała je 2 razy w ciągu dnia  witaminą E w olejku.

Już po trzech dniach ustało swędzenie i zniknęła opuchlizna a pod koniec tygodnia stopy były wyleczone.

Gdy wracało swędzenie, poradziłam Jej smarowanie stóp witaminą E .

Być może , że Ty również cierpisz na niedobór witaminy E  i przez to dokucza Ci  grzybica stóp.

Czekam na komentarze.  Co Wam pomogło na grzybicę stóp. ?

 

Autor: Maria Bereziak

Witaj, Miło Cię tutaj widzieć! Oto moja wizytówka. Jestem z zawodu zielarzem- fitoterapeutą. Mój kod zawodu- 323012 oraz naturopatą- kod zawodu 323009. Stosuję niekonwencjonalne metody terapii i leczenia w tym ziołolecznictwo. Ukończyłam kursy I i II stopnia z Towaroznawstwa Ziołowego i Ziołolecznictwa w 1991 roku w Poznaniu w Instytucie Roślin Zielarskich i Przetworów Zielarskich. Prowadziłam 25 lat zielarnię w Warszawie. Obecnie jestem na emeryturze, nadal prowadzę gabinet medycyny naturalnej. W połączeniu z praktykami klasycznej medycyny układam indywidualny program terapii dla każdej osoby. Potrzebujesz mojej porady zdrowotnej- serdecznie zapraszam do kontaktu, obecnie tylko internetowo!- pisz: tilikum52@onet.eu

%d blogerów lubi to: