Kategorie
Twoje Zdrowie: Leczenie Ziołami że...

Czy wiesz, że….

Witaj,

Czy wiesz, że…..

Na początku lat 90-tych, prezydent USA George W. Bush ogłosił nowe dziesięciolecie „Dekadą mózgu”, podkreślając, że zaczął się polityczny nacisk na choroby związane z mózgiem.

W 1993 roku zidentyfikowano gen odpowiedzialny za chorobę Huntingtona. W 1994 roku Alfred G. Gilman i Martin Rodbell otrzymali Nagrodę Nobla za odkrycie grupy białek w komórkach ludzkich zwanych receptorami sprzężonymi z białkami G ( ang. GPCRs) oraz za ich rolę w trafnym przetwarzaniu sygnałów dla dużej grupy nowoczesnych leków.

Ze względu na ich znaczenie fizjologiczne i patofizjologiczne GPCR będzie bardzo istotne. W 1995 roku dr John R. Marler ze współpracownikami zademonstrował pierwszą skuteczną interwencję w udarze mózgu.

Autor: Maria Bereziak

Witaj,
Miło Cię tutaj widzieć! Oto moja wizytówka.
Ukończyłam kursy I i II stopnia z Towaroznawstwa Ziołowego i Ziołolecznictwa w 1991 roku w Poznaniu w Instytucie Roślin Zielarskich i Przetworów Zielarskich. Prowadziłam 25 lat zielarnię w Warszawie. Obecnie jestem na emeryturze, nadal prowadzę gabinet medycyny naturalnej- wspomagam leczenie konwencjonalne- ziołoterapią.
Obecnie udzielam porad internetowo.
Potrzebujesz mojej porady zdrowotnej- serdecznie zapraszam do kontaktu, pisz na maila: tilikum52@onet.eu

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.