Gdy pogarsza się pamięć!

Witaj,miłorząb-japoński-czyli-gikgo-biloba

Jak myślicie ,w jakim wieku pogarsza się pamięć? A  więc u niektórych już po trzydziestce, u innych dopiero po przekroczeniu czterdziestu , pięćdziesięciu, sześćdziesięciu, a nawet siedemdziesięciu lat życia..U jednych pamięć osiągnąwszy jakiś poziom, nie pogarsza się praktycznie dalej, u innych utrata pamięci następuje bardzo szybko. Niektórzy  naukowcy medyczni ostrzegają , aby interweniować natychmiast po zauważeniu pierwszych objawów utraty pamięci , zamiast czekać  aż stan się pogorszy, albo co gorsza , dojdzie do otępienia  lub choroby Alzheimera. Duża część  uszkodzeń mózgu w starszym wieku powodowana jest działaniem wolnych rodników i niewystarczającą ilością przeciwutleniaczy.

Potężnym przeciwutleniaczem jest miłorząb lekarski, co  jakiś czas piszę o nim na blogu.

Na łamach wielu czasopism naukowych i lekarskich  lek ten zyskał taką renomę , że wielu  ludzi ze świata nauki i medycyny  zażywa miłorząb.

.Jest to racjonalne  i niedrogie zabezpieczanie się przed pogorszeniem pamięci. W ciągu ok.25 lat  ukazało się ponad 500 prac na  temat działania  i właściwości farmakologicznych miłorzębu. Przeprowadzono ponad setkę  skrupulatnie  kontrolowanych badań  klinicznych. Wyniki tych badań przeprowadzonych głownie w Europie są zgodne co do tego ,że miłorząb działa skutecznie w  związanym z wiekiem pogorszeniu pamięci i zdolności do koncentracji, zwiększonym roztargnieniu, dezorientacji, zawrotach głowy, chorobie Alzheimera.  A także  w szumach usznych.

Moja rada:Używaj standardowej dawki miłorzębu: 120  miligramów dziennie .

3 responses to “Gdy pogarsza się pamięć!

  1. Boję się, że stracę ją.

    Polubienie

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.