Serdeczność serca potęgą w uzdrawianiu

dotyk650a

Witaj,

W ogniu kryje się ciepło, a jeszcze większe ciepło znajdujemy w uczuciu. Obecność człowieka z ciepłymi, serdecznymi uczuciami stwarza ciepły nastrój. Obecność osoby zimnej może natomiast zmrozić towarzystwo. Niewątpliwie serdeczność serca nie jest jedyną zaletą jaka powinien posiadać uzdrowiciel. Musi on oprócz koncentracji i pragnieniu uzdrawiania, dysponować mocą uzdrawiania. Ważne jest jednocześnie imię Chrystusa znanego jako Mesjasz. Mesjasz na Wschodzie znaczy uzdrowiciel i dla  Mesjasza potęga miłości jest cecha  najwyższej wagi, miłości w postaci współczucia / sympatii i życzliwości /

Człowiek współczuje drugiej osobie myśląc  być może : ” On jest moim krewnym, przyjacielem albo znajomym”, ale gdy  współczucie rozwija się do swego najwyższego stopnia, wtedy w każdym zaczynamy widzieć ” siebie ” , ” samego siebie ” i ból każdego człowieka odczuwamy jako własny.

To oznaka prawdziwego uzdrowiciela. Jak  może on uzdrawiać rany serc dzieci ziemi i uwalniać od bólu i cierpień, jako , ze życie jest ich pełne, kiedy jego współczucie nie jest rozbudzone do takiego stopnia, aby czuł on ból innej osoby, nawet przed odczuciem swego własnego bólu?

Każdy uzdrowiciel o duchowych aspiracjach musi rozwijać iskrę płomienia tego serca Mesjasza, a wtedy nawet przed próbą uzdrowienia uzdrowi sama jego obecność.

Gdy dziecko jest chore, matka podchodzi do tego z pragnieniem, że może być zdrowe, z bólem w swym sercu z powodu jego cierpienia. Od tego momentu staje się ona uzdrowicielem, Jej dotyk, słowo, spojrzenie czynią więcej niż lekarstwo lub jakiś inny środek. Kiedy ta matczyna cecha rozwinęła się w sercu uzdrowiciela, to wtedy nie leczy on dla żadnej korzyści za wyjątkiem szczęścia widzenia duszy uwolnionej od bólu, staje się uzdrowicielem zdolnym uzdrawiać jedynie swoja obecnością.

Autor: Maria Bereziak

Witaj, Miło Cię tutaj widzieć! Oto moja wizytówka. Jestem z zawodu zielarzem- fitoterapeutą. Mój kod zawodu- 323012 oraz naturopatą- kod zawodu 323009. Stosuję niekonwencjonalne metody terapii i leczenia w tym ziołolecznictwo. Ukończyłam kursy I i II stopnia z Towaroznawstwa Ziołowego i Ziołolecznictwa w 1991 roku w Poznaniu w Instytucie Roślin Zielarskich i Przetworów Zielarskich. Prowadziłam 25 lat zielarnię w Warszawie. Obecnie jestem na emeryturze, nadal prowadzę gabinet medycyny naturalnej. W połączeniu z praktykami klasycznej medycyny układam indywidualny program terapii dla każdej osoby. Potrzebujesz mojej porady zdrowotnej- serdecznie zapraszam do kontaktu, obecnie tylko internetowo!- pisz: tilikum52@onet.eu

2 comments

Dodaj komentarz

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: