Bardzo kobiece ćwiczenia

Witaj,

Problem nietrzymania  moczu coraz częściej dotyka nawet młodych kobiet. Tego wstydliwego problemu można uniknąć dzięki prostemu treningowi. To naprawdę działa.Codzienny trening wzmacniający

Jeśli zauważyłaś kłopotliwe objawy, zacznij ćwiczyć. Na początku rób po pięć powtórzeń, z czasem zwiększ ich liczbę do 25.

1.Napinanie i rozluznianie

Stań w rozkroku, napnij mięśnie Kegla  wytrzymaj 5 sekund. Rozluznij je. To ćwiczenie możesz też robić, gdy leżysz na plecach.

2.Wciskanie nóg w ścianę

Leżąc na plecach, oprzyj stopy o ścianę, tak by kolana były zgięte pod kątem 90 stopni. Zrób wydech i wciskaj w ścianę raz w jedną , raz  drugą nogę, a na koniec obie naraz. W tym samym czasie staraj się napinać mięśnie miednicy.

3.Gimnastyka z piłką

Usiądz na krześle, między kolana włóż piłkę lub zwinięty ręcznik. Ściskaj mocno kolana, policz do pięciu i rozluznij się

4. W górę i w dół

Połóż się na plecach, ugnij kolana. Nogi i stopy trzymaj złączone, ręce ułóż wzdłuż ciała. Unieś w górę miednicę, ale górna część pleców musi przylegać do podłogi. Wytrzymaj kilka sekund, rozluznij się i wróć do pozycji wyjściowej.

2 responses to “Bardzo kobiece ćwiczenia

  1. Bardzo dziękuję!!!
    Pozdrawiam serdecznie 🙂

    Polubienie

  2. Ćwiczę od lat. Może nie systematycznie, ale jednak. I jest ok

    Polubienie

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.