Bardzo kobiece ćwiczenia

Witaj,

Problem nietrzymania  moczu coraz częściej dotyka nawet młodych kobiet. Tego wstydliwego problemu można uniknąć dzięki prostemu treningowi. To naprawdę działa.Codzienny trening wzmacniający

Jeśli zauważyłaś kłopotliwe objawy, zacznij ćwiczyć. Na początku rób po pięć powtórzeń, z czasem zwiększ ich liczbę do 25.

1.Napinanie i rozluznianie

Stań w rozkroku, napnij mięśnie Kegla  wytrzymaj 5 sekund. Rozluznij je. To ćwiczenie możesz też robić, gdy leżysz na plecach.

2.Wciskanie nóg w ścianę

Leżąc na plecach, oprzyj stopy o ścianę, tak by kolana były zgięte pod kątem 90 stopni. Zrób wydech i wciskaj w ścianę raz w jedną , raz  drugą nogę, a na koniec obie naraz. W tym samym czasie staraj się napinać mięśnie miednicy.

3.Gimnastyka z piłką

Usiądz na krześle, między kolana włóż piłkę lub zwinięty ręcznik. Ściskaj mocno kolana, policz do pięciu i rozluznij się

4. W górę i w dół

Połóż się na plecach, ugnij kolana. Nogi i stopy trzymaj złączone, ręce ułóż wzdłuż ciała. Unieś w górę miednicę, ale górna część pleców musi przylegać do podłogi. Wytrzymaj kilka sekund, rozluznij się i wróć do pozycji wyjściowej.

Autor: Maria Bereziak

Witaj, Miło Cię tutaj widzieć! Oto moja wizytówka. Jestem z zawodu zielarzem- fitoterapeutą. Mój kod zawodu- 323012 oraz naturopatą- kod zawodu 323009. Stosuję niekonwencjonalne metody terapii i leczenia w tym ziołolecznictwo. Ukończyłam kursy I i II stopnia z Towaroznawstwa Ziołowego i Ziołolecznictwa w 1991 roku w Poznaniu w Instytucie Roślin Zielarskich i Przetworów Zielarskich. Prowadziłam 25 lat zielarnię w Warszawie. Obecnie jestem na emeryturze, nadal prowadzę gabinet medycyny naturalnej. W połączeniu z praktykami klasycznej medycyny układam indywidualny program terapii dla każdej osoby. Potrzebujesz mojej porady zdrowotnej- serdecznie zapraszam do kontaktu, obecnie tylko internetowo!- pisz: tilikum52@onet.eu

2 comments

Dodaj komentarz

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: