Mieszanka w leczeniu chronicznego zapalenia oskrzeli.

Moi Drodzy Czytelnicy!

Wielkimi krokami zbliża się okres grypowy, przeziębienia, co nie daj Boże nawrót pandemii. W miarę wolnego czasu będę podawać recepty naturalne z produktów, które obecnie są łatwo dostępne w sprzedaży.

MIESZANKA STOSOWANA W LECZENIU SILNEGO KASZLU

Składniki: 500 gramów miodu, / podgrzanego uprzednio w wodnej kąpieli/ miód w odpowiednim, naczyniu wstawia się do większego naczynia z gotującą wodą na 10 min/, 100 zmielonego siemienia lnianego, 100 g zmielonego czarnego pieprzu naturalnego, 2 gałki muszkatołowe sproszkowane lub utarte na proszek.

PRZYGOTOWANIE: rozgrzać miód i dodawać kolejno wszystkie składniki ciągle mieszając, aż powstanie jednolita masa.

SPOSÓB UŻYCIA: rano i wieczorem na pusty żołądek- kawałek mieszanki wielkości ziarna kukurydzy. NIE GRYZĆ I NIE POŁYKAĆ, TYLKO SSAĆ.

Autor: Maria Bereziak

Witaj, Miło Cię tutaj widzieć! Oto moja wizytówka. Jestem z zawodu zielarzem- fitoterapeutą. Mój kod zawodu- 323012 oraz naturopatą- kod zawodu 323009. Stosuję niekonwencjonalne metody terapii i leczenia w tym ziołolecznictwo. Ukończyłam kursy I i II stopnia z Towaroznawstwa Ziołowego i Ziołolecznictwa w 1991 roku w Poznaniu w Instytucie Roślin Zielarskich i Przetworów Zielarskich. Prowadziłam 25 lat zielarnię w Warszawie. Obecnie jestem na emeryturze, nadal prowadzę gabinet medycyny naturalnej. W połączeniu z praktykami klasycznej medycyny układam indywidualny program terapii dla każdej osoby. Potrzebujesz mojej porady zdrowotnej- serdecznie zapraszam do kontaktu, obecnie tylko internetowo!- pisz: tilikum52@onet.eu

%d blogerów lubi to: