Jedyna rzecz jaką mężczyzni potrafią urodzić w bólach i mękach.

Witaj,

Najczęstszym powodem powstawania kamieni nerkowych jest kwas szczawiowy, który spożywamy wraz z wieloma produktami w ten składnik bogatymi / szpinak, szczaw, rabarbar  i in. / Tenże kwas szczawiowy łączy się w organizmie z wapniem i tworzy nierozpuszczalne szczawiany, a  z nich może  powoli narastać piasek i wreszcie kamienie nerkowe.

Badania uczonych  wskazują , że magnez ma dobroczynne działanie w zapobieganiu tworzenia się kamieni nerkowych. Malutkie kamyczki organizm potrafi wydalić  / jak mawiają złośliwe panie jest to jedyna rzecz, którą potrafi w mękach i bólach urodzić mężczyzna. / Z dużymi gorzej.

Oczywiście próbowano w ten sposób leczyć pacjentów z  kamieniami nerkowymi. Podawano im dziennie ok. 300 mg lub więcej magnezu i otrzymywano także doskonałe rezultaty. Badania wykazały, że kamienie znikły częściowo lub całkowicie.

Najlepsze wyniki otrzymuje się podając po 300 mg magnezu dziennie , ale także i witaminę B 6 w ilości 10 mg.

Autor: Maria Bereziak

Witaj, Miło Cię tutaj widzieć! Oto moja wizytówka. Jestem z zawodu zielarzem- fitoterapeutą. Mój kod zawodu- 323012 oraz naturopatą- kod zawodu 323009. Stosuję niekonwencjonalne metody terapii i leczenia w tym ziołolecznictwo. Ukończyłam kursy I i II stopnia z Towaroznawstwa Ziołowego i Ziołolecznictwa w 1991 roku w Poznaniu w Instytucie Roślin Zielarskich i Przetworów Zielarskich. Prowadziłam 25 lat zielarnię w Warszawie. Obecnie jestem na emeryturze, nadal prowadzę gabinet medycyny naturalnej. W połączeniu z praktykami klasycznej medycyny układam indywidualny program terapii dla każdej osoby. Potrzebujesz mojej porady zdrowotnej- serdecznie zapraszam do kontaktu, obecnie tylko internetowo!- pisz: tilikum52@onet.eu

Dodaj komentarz

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: