Choroba… na którą nie ma lekarstwa.

wyobraznia

Jest jedna choroba na którą nie ma lekarstwa. Jest nią ludzka wyobraznia.
Im większa jest wyobraznia tym większa staje się choroba, wyolbrzymia chorobę, czyni trudniejszą do zniesienia.Wielcy tego świata wiedząc o tym podsunęli nam covida19 ..

Ten kto ma kontrolę nad swoją wyobraznią może panować nad samym sobą i stanąć ponad chorobę.

Ciało zawiera system nerwowy, będący głównym mechanizmem fizycznego ciała. Mechanizm ten jest bardziej podatny na wyobraznię niż tkanka mięśniowa, kość czy skóra.

Nerwy  w mgnieniu oka reagują na myśl, a nie skóra, ciało czy kość.

One tylko uczestniczą we wpływie , w działaniu pochodzącym od nerwów.

System nerwowy stoi pomiędzy fizycznym i psychicznym aspektem działania. Dlatego właśnie tak jak wyobraznia może spowodować chorobę i podtrzymać ją,  tak też może wyleczyć człowieka z choroby. Skoro tylko choroba została wyleczona przez wyobraznię, wtedy to co zostało z choroby w ciele, nie znajduje żadnych środków przetrwania, żywności  dzięki której mogła by ona egzystować i w ten sposób naturalnie umiera.

Autor: Maria Bereziak

Witaj, Miło Cię tutaj widzieć! Oto moja wizytówka. Jestem z zawodu zielarzem- fitoterapeutą. Mój kod zawodu- 323012 oraz naturopatą- kod zawodu 323009. Stosuję niekonwencjonalne metody terapii i leczenia w tym ziołolecznictwo. Ukończyłam kursy I i II stopnia z Towaroznawstwa Ziołowego i Ziołolecznictwa w 1991 roku w Poznaniu w Instytucie Roślin Zielarskich i Przetworów Zielarskich. Prowadziłam 25 lat zielarnię w Warszawie. Obecnie jestem na emeryturze, nadal prowadzę gabinet medycyny naturalnej. W połączeniu z praktykami klasycznej medycyny układam indywidualny program terapii dla każdej osoby. Potrzebujesz mojej porady zdrowotnej- serdecznie zapraszam do kontaktu, obecnie tylko internetowo!- pisz: tilikum52@onet.eu

Dodaj komentarz

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: