Kamień, który chroni kobietę w ciąży i jej dziecko.

Witaj,

agat

Mam nadzieje ,że wiesz jak wygląda agat, ale przypomnę,agaty to rodzina kwarców. Kolory agatu przekazują niemal  niewyczerpane  bogactwo barw ziemi- od jasnobrązowego do ciemnobrązowego występują także w kolorze beżowym, szarym, szaroniebieskim, czerwonawym, perłowym.Agaty często same zabarwiają się sztucznie na różne odcienie. Są także w paski lub w białe albo czarne smugi.

Agaty mają duże działanie uzdrawiające- szczególnie dla wzmocnienia organów rozrodczych, powinny być noszone przez kobiety w ciąży bezpośrednio na skórze.

Świetnie chronią matkę i jej dziecko.

Jeśli matka ma skąpy pokarm dla swego maluszka, powinna nosić na piersi biały agat.

Także, osoby, które mają kłopoty z sercem powinny nosić biały agat na sercu.

Agat stosuje się także przy różnych bólach głowy, wiele tradycyjnych przekazów przypisuje agatowi moc przyciągania spadków i darowizn.

Mężczyznom zapewnia przychylność kobiet. Zapewnia także  zdolność odróżniania prawdziwych przyjaciół od fałszywych.

Przyporządkowanie astrologiczne: Byk, Skorpion.

Pozdrawiam,Maria

Autor: Maria Bereziak

Witaj, Miło Cię tutaj widzieć! Oto moja wizytówka. Jestem z zawodu zielarzem- fitoterapeutą. Mój kod zawodu- 323012 oraz naturopatą- kod zawodu 323009. Stosuję niekonwencjonalne metody terapii i leczenia w tym ziołolecznictwo. Ukończyłam kursy I i II stopnia z Towaroznawstwa Ziołowego i Ziołolecznictwa w 1991 roku w Poznaniu w Instytucie Roślin Zielarskich i Przetworów Zielarskich. Prowadziłam 25 lat zielarnię w Warszawie. Obecnie jestem na emeryturze, nadal prowadzę gabinet medycyny naturalnej. W połączeniu z praktykami klasycznej medycyny układam indywidualny program terapii dla każdej osoby. Potrzebujesz mojej porady zdrowotnej- serdecznie zapraszam do kontaktu, obecnie tylko internetowo!- pisz: tilikum52@onet.eu

%d blogerów lubi to: