Czy wiesz co może zastąpić całą masę drogich i bezużytecznych lekarstw?

Witaj,sok marchwiowy

Ogromne znaczenie lecznicze i profilaktyczne mają świeżo wyciśnięte soki z warzyw i owoców, a także woda w której gotują się rożne produkty i napojeZe wszystkich soków warzywnych najbardziej leczniczy jest  sok z marchwi.

Sok marchwiowy może zastąpić całą masę drogich i bezużytecznych lekarstw.

Pozwala on doprowadzić cały organizm do normalnego stanu.W soku marchwiowym zawarta jest duża ilość witamin B, C,D,E,K i bardzo dużo karotenu, z którego tworzy się  bardzo ważna dla funkcjonowania całego organizmu / także dla wzroku / witamina A.

 Na przykład jeśli kobieta w ciąży przyjmuje dostateczną ilość / od 300 g. do 1 litra na dzień / soku marchwiowego w ciągu ostatnich miesięcy ciąży, to zmniejszy się prawdopodobieństwo posocznicy przy porodzie.

Matkom karmiącym piersią  także zaleca się picie soku marchwiowego w celu poprawy jakości mleka.

Substancje zawarte w soku marchwiowym doskonale odbudowują układ optyczny oka.

Picie soku zaleca się wszystkim, którzy wykonują pracę związaną  z intensywnym wytężaniem wzroku .

Takie choroby wzroku jak zapalenie spojówek i inne, dobrze leczą  się  regularnym piciem marchwiowego soku.

Świeży sok marchwiowy uważany jest za doskonały środek  w leczeniu wrzodów i guzów  nowotworowych.

Sucha skóra, zapalenie skóry, a także szereg innych chorób skórnych powstaje dlatego, że organizmowi brakuje substancji odżywczych, które są w soku marchwiowym.

Sok marchwiowy dobrze regeneruje system endokrynologiczny, pomagając mężczyznom przy impotencji, a kobietom w bezpłodności.

Pozdrawiam,Marysia

Autor: Maria Bereziak

Witaj, Miło Cię tutaj widzieć! Oto moja wizytówka. Jestem z zawodu zielarzem- fitoterapeutą. Mój kod zawodu- 323012 oraz naturopatą- kod zawodu 323009. Stosuję niekonwencjonalne metody terapii i leczenia w tym ziołolecznictwo. Ukończyłam kursy I i II stopnia z Towaroznawstwa Ziołowego i Ziołolecznictwa w 1991 roku w Poznaniu w Instytucie Roślin Zielarskich i Przetworów Zielarskich. Prowadziłam 25 lat zielarnię w Warszawie. Obecnie jestem na emeryturze, nadal prowadzę gabinet medycyny naturalnej. W połączeniu z praktykami klasycznej medycyny układam indywidualny program terapii dla każdej osoby. Potrzebujesz mojej porady zdrowotnej- serdecznie zapraszam do kontaktu, obecnie tylko internetowo!- pisz: tilikum52@onet.eu

1 komentarz

Dodaj komentarz

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: