WIELKI RESET NADCHODZI

TEN

TEN KOMENTARZ PRZECZYTAŁAM NA JEDNYM Z PORTALI INTERNETOWYCH.

„Postęp buduje garstka ludzi inteligentnych. Jedynie jakieś 10% populacji o najwyższym ilorazie odpowiada za kluczowe dla cywilizacji odkrycia i przedsięwzięcia. Reszta tylko się mnoży i zużywa zasoby naturalne. Ten scenariusz studiuję już od piętnastu lat. Covid to selektywny sposób, na wyeliminowanie tych którzy myślą jedynie o wygodzie i rozrywkach i są gotowi zaszczepić się nie kalkulując ryzyka byle tylko polecieć na wakacje, wejść na mecz czy na koncert. Inteligentni dostali już całe mnóstwo sygnałów. Szczepienie tak zmodyfikuje organizmy, że przyszłe pokolenia zaszczepionych staną się bezpłodne, a na Świecie pozostanie tylko garstka ludzi gotowych do poświęceń, ciężkiej pracy i na tyle inteligentnych, żeby przejrzeć na wylot ten plan. Myślę, że elity wiedzą, że chodzi o przetrwanie planety i wymyśliły to wszystko, żeby przyspieszyć rozwój cywilizacji i zredukować zużycie zasobów.”

2 responses to “WIELKI RESET NADCHODZI

  1. There is not much we can do. Don;t worry about anything. 🙂 Don;t worry too much anything,

    On Sat, 5 Dec 2020 at 14:31, ZIOŁOLECZNICTWO LUDOWE wrote:

    > Maria Bereziak posted: ” TEN TEN KOMENTARZ PRZECZYTAŁAM NA JEDNYM Z > PORTALI INTERNETOWYCH. „Postęp buduje garstka ludzi inteligentnych. Jedynie > jakieś 10% populacji o najwyższym ilorazie odpowiada za kluczowe dla > cywilizacji odkrycia i przedsięwzięcia. Reszta tylko się m” >

    Polubienie

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.