Zagrożenia dla ludzi pracujących nocą

Pracujesz w nocy, na zmiany?

leczenie ziołami lecznicze ziółBadania wykazały, że praca w systemie  zmianowym  odbija się niekorzystnie na  stanie fizycznym i emocjonalnym.

Dzieje  się tak dlatego, żezaburzenie rytmu  przyjmowania  posiłków oraz snu  wywołuje  również zakłócenie naturalnego rytmu biologicznego organizmu: potrzeba  trzech do czterech tygodni , aby rytmy te  uległy ponownej synchronizacji.

Obserwacje  z codziennego życia  sugerują także, że przy zmianie pracy  z dziennej na nocną wzrasta zapadalność na różne  choroby, a szczególnie  na chorobę wrzodową.

Polecam Ci mój nowy blog:http://zyciewedwoje.wordpress.com/

Autor: Maria Bereziak

Witaj, Miło Cię tutaj widzieć! Oto moja wizytówka. Jestem z zawodu zielarzem- fitoterapeutą. Mój kod zawodu- 323012 oraz naturopatą- kod zawodu 323009. Stosuję niekonwencjonalne metody terapii i leczenia w tym ziołolecznictwo. Ukończyłam kursy I i II stopnia z Towaroznawstwa Ziołowego i Ziołolecznictwa w 1991 roku w Poznaniu w Instytucie Roślin Zielarskich i Przetworów Zielarskich. Prowadziłam 25 lat zielarnię w Warszawie. Obecnie jestem na emeryturze, nadal prowadzę gabinet medycyny naturalnej. W połączeniu z praktykami klasycznej medycyny układam indywidualny program terapii dla każdej osoby. Potrzebujesz mojej porady zdrowotnej- serdecznie zapraszam do kontaktu, obecnie tylko internetowo!- pisz: tilikum52@onet.eu

Dodaj komentarz

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: