Nie ufaj temu produktowi spożywczemu

Witam serdecznie

Nie ufaj mleku. Jest to  także jeden z czynników mogących wywołać ataki astmy. U niektórych ludzi chorujących na astmę zastosowanie diety  bezmlecznej  daje dużą poprawę. Wprawdzie reakcje na mleko  są znacznie częstsze u dzieci, ale mogą występować także u dorosłych.

Pewien mężczyzna  zaczął nagle cierpieć  z powodu ataków skurczu  oskrzeli, występujących dwa-trzy razy w tygodniu: każdy z ataków trwał do dwóch godzin.Codziennie miał suchy kaszel i napady bezdechu po śniadaniu.

Astma stała się tak ciężka, że kilkakrotnie wymagał opieki szpitalnej. Pewnego dnia skojarzył, że napad astmy, który ustąpił dopiero po lekach podanych w szpitalu, miał związek z wypiciem przy śniadaniu  szklanki zimnego mleka.

Przeprowadzono więc testy.

Duszności i świsty w oskrzelach wystepowały , już po wypiciu 60 ml mleka  a po spożyciu białka mlecznego występowała duszność i ból brzucha  trwające dwadzieścia minut.

Nie było żadnych objawów ostrzegawczych przed wystąpieniem  nagłego ataku. Pacjent na szczęście nie miał  uczulenia  na inne składniki pokarmowe, więc odstawienie mleka i pokarmów mlecznych spowodowało  całkowite ustąpienie  dolegliwości.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.